De advieslijsten gewasbescherming 2025 zijn er

Afbeelding De advieslijsten gewasbescherming 2025 zijn er

Onze nieuwe advieslijsten gewasbescherming zijn vanaf nu online beschikbaar. In deze lijsten staat per gewasbeschermingsmiddel de werkzame stof, de toepassingsvoorwaarden en eventueel het SKAL/MRL certificering. U kunt de lijsten voor chrysant, gerbera, komkommer, lelie, paprika, potplanten, radijs, roos en tomaat vinden op onderstaande pagina.

Uw specialist zal de lijst binnenkort ook als poster voor u meenemen. 

Advieslijsten gewasbescherming

Hier vindt u het overzicht van het toegestane middelengebruik per gewas. Let op:

  • Lees voor gebruik van het product altijd het etiket op de verpakking.
  • Als er afwijkingen zijn tussen de informatie op deze lijst en de informatie op de website van Ctgb, dan is de informatie op de Ctgb site leidend.
  • De informatie op deze spuitadvieslijst is bedoeld als advies. Voor een advies op maat kunt u contact opnemen met uw specialist.
  • Omdat de toepassing buiten ons om gebeurt, zijn wij niet aansprakelijk voor eventuele schadelijke gevolgen.
  • Wij…
Afbeelding De advieslijsten gewasbescherming 2025 zijn er

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Zo herkent u belangrijke plaaginsecten in komkommer
Technische achtergrond Biologie

Zo herkent u belangrijke plaaginsecten in komkommer

Voor het gezond houden van het gewas en het snel aanpakken van ziekten en plagen is het van belang dat deze plagen en ziekten snel opgemerkt en herkend worden. Regelmatig gewasscouten is hierin essentieel en daarbij is het net zo belangrijk om te weten waar u naar zoekt. Het gewas laat vaak al zien waar het last van heeft, voordat u de plaag zelf ziet lopen. Herken de signalen en handel als het nodig is!

Afbeelding Wie wordt de beste insecten-spotter van de HortiContact?
Technische achtergrond Biologie

Wie wordt de beste insecten-spotter van de HortiContact?

Wij hebben een online game gemaakt waarin u in de huid van het roofinsect kan kruipen. Uw missie: zoveel mogelijk plaaginsecten wegjagen. Maar let op: raakt u een bloemetje of een groentegewas, dan ligt u eruit. De beste rovers van de Horticontact belonen we met een heerlijke slagroomtaart

Afbeelding Meld resten en oude gewasbeschermingsmiddelen nu aan bij STORL
Nieuws Gewasbescherming

Meld resten en oude gewasbeschermingsmiddelen nu aan bij STORL

In 2026 is het weer mogelijk om eenvoudig resten van oude, vervallen middelen gewasbescherming te laten afvoeren. Meer informatie en aanmelden kan via de website van STORL.