Thomas Evers, mede-eigenaar van Bredefleur Lelies en bemestingsspecialist Ton van Hulten praten in Luttelgeest over het belang van een weerbare plant en de rol die silicium daarbij speelt.
Kennis & Nieuws
Gerelateerde berichten
KlantverhaalBiologie
Gelezen in KAS: Open kaart spelen om te vergroenen
Als groeispecialist, zoals Van Iperen al meer dan 100 jaar actief is, moet je van vele markten thuis zijn. Terwijl de ene specialist een plan maakt om plagen in de gerberateelt aan te pakken, komt een andere specialist met een advies om met biostimulanten de planten beter te laten wortelen. En weer een andere collega is als onderzoeker aan de slag om te zien hoe dat in de praktijk uitpakt. Dat gebeurt allemaal bij Flower Harmony.
MedewerkersverhaalBiostimulanten
Gelezen in Onder Glas: Biostimulanten steeds groter onderdeel van weerbare systemen
Onder Glas sprak met 4 specialisten over de ontwikkelingen op het gebied van biostimulanten, onder die specialisten ook onze Product Manager Biostimulanten Sander Vermeer. Lees zijn kijk op dit onderwerp in Onder Glas of via onderstaande pdf.
Technische achtergrondBiostimulanten
Video | Siligreen in aardbeien
Een oplossing vinden in de jungle van biostimulanten is niet altijd makkelijk. Ontdek in deze video of Siligreen een oplossing kan zijn voor uw teelt. Technisch Specialist Sander Vermeer neemt u mee tussen de aarbeien.