Afbeelding Pilot inzameling glastuinbouw
22 februari 2024

Vanuit de glastuinbouw is er om een hoger inzamelfrequentie gevraagd van de gespoelde lege plastic cans dan 2x  per jaar. In samenspraak met de distributie hebben gekozen om een pilot voor 2024 te organiseren.

Doel van de pilot is om met input van telers, tuinders, distributie en inzamelaars de inzameling (kosten) efficiënt te organiseren voor de toekomst.

We hebben de onderstaande data geselecteerd voor inzameling om de 2 maanden.

 

22 februari                         18 april

6 juni                                    15 augustus

24 oktober                          19 december

22 februari staat vast de andere inzameling worden gepland rond genoemde data.

 

Daarbij maken we gebruik van onderstaande inzamellocaties:

De Lier:                Van Iperen  Kijckerweg 130 De Lier

Bleiswijk:             Dijkshoorn  Overbuurtseweg 8 Bleiswijk

Boskoop:             Telermaat  Zijde 135 Boskoop

 

We gaan in eerste instantie werken met inzamellocaties en containers maar dat kunnen ook andere vormen van inzameling worden.

Het aantal zakken en het aantal deelnemers in de regio Westland, Bleiswijk, Boskoop heeft veel invloed op de werkwijze van inzamelen.

 

Via uw STORL account kunt u het aantal (uw inschatting) zakken opgeven tot 21 februari zodat wij kunnen plannen voor de inzameldagen.

Lever de gespoelde cans gewasverzorgingsproducten schoon, droog en zonder dop aan in STORL zakken en voorkom afkeur.

Geen andere kunststoffen als emmers, deksel, potten, trays  of folies in de STORL zak.

STORL zal via email en sms communiceren over de voortgang en inzameltijden.

 

Als er vragen zijn of tips laat het ons weten.

 

Met vriendelijke groet,

Gerard Top                         top@storl.nl                      06 22 21 29 31.

Wim in ’t Veld                   veld@storl.nl                     06 53 54 24 00.

 

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding IJzer | Sterk door sporen
Technische achtergrond Bemesting

IJzer | Sterk door sporen

In deze video leert u meer over het ijzeren fundament van elke teelt: ijzer.

Afbeelding Training en begeleiding tillen scouten naar een hoger niveau
Technische achtergrond Biologie

Training en begeleiding tillen scouten naar een hoger niveau

Vanwege de noodzaak om de gewasbescherming te verduurzamen en zowel bekende als nieuwe ziekten en plagen het hoofd te bieden, komt de lat voor adequate monitoring en preventie steeds hoger te liggen. Dat vergt extra inzet op scouten, kennis en praktische hulpmiddelen.

Afbeelding Zo herkent u belangrijke plaaginsecten in komkommer
Technische achtergrond Biologie

Zo herkent u belangrijke plaaginsecten in komkommer

Voor het gezond houden van het gewas en het snel aanpakken van ziekten en plagen is het van belang dat deze plagen en ziekten snel opgemerkt en herkend worden. Regelmatig gewasscouten is hierin essentieel en daarbij is het net zo belangrijk om te weten waar u naar zoekt. Het gewas laat vaak al zien waar het last van heeft, voordat u de plaag zelf ziet lopen. Herken de signalen en handel als het nodig is!