Onderhoudsbeurt snoeischaren

Afbeelding Onderhoudsbeurt snoeischaren
13 juni 2023

Maak ook dit jaar weer gebruik van de jaarlijkse onderhoudsbeurt van uw Electrocoup F3005, F3010, F3015 en/of F3020 snoeischaar. Met deze onderhoudsbeurt wordt de garantie met een jaar verlengd tot maximaal drie jaar na aankoop (aankoop + twee keer een onderhoudsbeurt = drie jaar). Heeft u in de eerste drie jaar na aankoop van uw snoeischaar één van de onderhoudsbeurten niet laten uitvoeren, dan vervalt de garantie.

Het onderhoud aan een Electrocoup F3015 en F3020 kost € 149,-. Het onderhoud aan alle voorgaande modellen bedraagt € 145,- (prijzen excl. BTW).

Tijdens de onderhoudsbeurt voeren we de volgende werkzaamheden uit:

  • Complete reiniging van de motor
  • Ondermes slijpen
  • Software update

De volgende onderdelen worden vervangen:

  • Bovenmes (F3015 en F3020 incl. tandheugel)
  • Mesbout
  • Scharnierbus of naaldlager
  • Klinknagels
  • Zijkappen
  • Bedieningsschakelaar
  • Beschermbeugel

Voor de onderhoudsbeurt van de F3020, F3015 en F3005 is alleen de losse snoeischaar nodig, bij de F3010 hebben wij de snoeischaar incl. controlbox nodig. Wanneer uw snoeischaar extra controle of onderhoud nodig heeft, bieden wij u de service om uw complete snoeischaar in te leveren. Dan worden naast de genoemde punten ook de kabels en accu gecontroleerd. De kosten worden op individuele basis berekend.

Ook al is de garantie verlopen, wij adviseren u deze onderhoudsbeurt éénmaal per jaar uit te laten voeren.

Uiterste inleverdatum snoeischaren voor uitvoeren onderhoudsbeurt: vrijdag 30 juni.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Teeltadvies | eerste appelbloesemkevers en ei-afzet perenbladvlo
Teeltactualiteit Gewasbescherming

Teeltadvies | eerste appelbloesemkevers en ei-afzet perenbladvlo

Voor de komende dagen wordt mooi weer en hogere temperaturen voorspeld. Wij verwachten dat de eerste appelbloesemkevers wakker worden en dat de springers van de perenbladvlo actief worden en hun eieren gaan afzetten.

Afbeelding Samen sterk in fruit: Peter en Jos bouwen aan bemestingsplannen met oog voor het hele teeltseizoen
Teeltactualiteit Bemesting

Samen sterk in fruit: Peter en Jos bouwen aan bemestingsplannen met oog voor het hele teeltseizoen

Door samen te werken komen we verder. Dat blijkt ook uit de samenwerking tussen Peter van Mourik, fruitteler in Neerijnen en Jos Tijssen, technisch specialist fruitteelt. Zij werken het hele jaar samen op het gebied van bemesting en gewasbescherming, met aan het eind van het jaar als resultaat een mooi product in de kisten.

Afbeelding Perenbladvlobestrijding met Surround
Teeltactualiteit Gewasbescherming

Perenbladvlobestrijding met Surround

Het lijkt vroeg om nu al te denken aan de perenbladvlobestrijding. Dit kan zomaar anders worden als de weersomstandigheden veranderen, waarbij de zon meer gaat schijnen en de temperatuur gaat stijgen. Wanneer dit plaatsvindt zal de ei afzet gaan starten.