Een goede oogst met fertigatie

Afbeelding Een goede oogst met fertigatie
27 juli 2021

Elke teler wil mooie vruchten van de gewenste maat plukken. Maar minstens even belangrijk is dat deze van een goede kwaliteit zijn. Vooral als ze de lange bewaring in gaan. In deze video vertellen Arie Brouwer en Frank Eerland wat de waarde van fertigatie is om tot een mooi en kwalitatief goed eindproduct te komen.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Rondje boomgaard | Terugblik op het fruitteeltseizoen 2025
Technische achtergrond Bemesting

Rondje boomgaard | Terugblik op het fruitteeltseizoen 2025

Aan het einde van het seizoen blikt Technisch Specialist Thom van der Riet terug. Wat waren de belangrijkste items dit jaar op het gebied van insecten, schimmels en bemesting?

Afbeelding ViP | Hoe bodemsensoren de boomgaard verduurzamen
Klantverhaal Fertigatie

ViP | Hoe bodemsensoren de boomgaard verduurzamen

Water wordt steeds kostbaarder. In Zuid-Beveland doen twee fruittelers, op initiatief van Van Iperen en Netafim Netherlands, mee met een proef om irrigatie slimmer en duurzamer te maken. Bodemsensoren, gewasmodellen en data-analyse geven inzicht in hoe, waar en wanneer water het meest effectief ingezet kan worden.

Afbeelding Maak fertigatie makkelijker met Teon B
Klantverhaal Bemesting

Maak fertigatie makkelijker met Teon B

Met fertigatie kunt u kiezen voor vaste meststoffen, maar het is ook mogelijk om vloeibare meststoffen toe te dienen, zoals Powerdrip Teon B. Deze meststof is speciaal ontwikkeld om het gewas tijdens deze groeifase optimaal te ondersteunen.