Hoveniersbijeenkomst 5 oktober 2023

Afbeelding Hoveniersbijeenkomst 5 oktober 2023
6 september 2023

De ontwikkelingen in uw vakgebied gaan in rap tempo. Hoe blijft u op de hoogte? Samen met branchevereniging VHG organiseren wij een hoveniersbijeenkomst. Deze bijeenkomst biedt u de gelegenheid om in een ongedwongen sfeer uw kennis te vergroten en te netwerken met specialisten, leveranciers en uw concullega’s.

Wij nodigen u van harte uit om deel te nemen aan deze interessante bijeenkomst. Deelname aan deze bijeenkomst is geheel vrijblijvend. Ook hoeft u geen lid te zijn van branchevereniging VHG.

Datum
Donderdag 5 oktober 2023

 

Programma
16.30 uur Inloop met koffie en thee

17.00 uur Opening Henri Eerland – Van Iperen

17.15 uur Buffet

18.15 uur Presentatie PHC en VHG

19.30 uur Afsluiting

 

Locatie
Hoondert Groenvoorziening, Platteweg 35, 4441 SN Ovezande

 

Aanmelden
Aanmelden voor de avond is verplicht ivm de catering en kunt u doen via onderstaand formulier:

Oeps! We konden je formulier niet vinden.

 

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Nieuwe bodemverbeteraar: DCM Soil-Active
Technische achtergrond Bemesting

Nieuwe bodemverbeteraar: DCM Soil-Active

Soil-Active verbetert de structuur van de bodem en stimuleert het bodemleven door een rijke variatie aan organische grondstoffen en een hoog gehalte organische stof. Organische basisvoeding NPK 2-1-2. Extra calcium (Ca) versterkt de plantencellen en zorgt voor een kruimelige bodemstructuur. Extra magnesium (Mg) zorgt voor een diepgroene bladkleur. Extra lavameel verrijkt de bodem met silicium (Si). Een vruchtbare bodem is belangrijk voor een goede wortelontwikkeling en een optimale gezondheid en weerbaarheid van de plant.

Afbeelding Klimaatadaptief parkeren met Stablegreen
Technische achtergrond Bodem

Klimaatadaptief parkeren met Stablegreen

De term 'groen parkeren' zien en horen we in ons vakgebied steeds vaker terugkomen. Groen parkeren is een slimme en klimaat adaptieve maatregel. In plaats van volledig bestraten, wat bijdraagt aan hittestress en wateroverlast, kan gekozen worden voor een waterdoorlatende en begroeide oplossing.

Afbeelding Folder Groenvoorziening
Folder & gids

Folder Groenvoorziening