Specialisten Bas en Sander bij Hortibiz Newsradio

Afbeelding Specialisten Bas en Sander bij Hortibiz Newsradio

Afgelopen tijd zijn twee van onze collega’s te gast geweest bij Hortibiz newsradio. Sander Vermeer heeft verteld over het belang van biostimulanten voor een vitale groei van de plant. Bas Vriend heeft verteld over het schoonhouden van het watersysteem in de kas om een hoge waterkwaliteit te behouden.

U kunt het interview van Sander hier terugluisteren en het interview van Bas hier.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Hoe vier biostimulanten leidden tot 7,8% meer opbrengst
Praktijkgericht onderzoek

Hoe vier biostimulanten leidden tot 7,8% meer opbrengst

Een vitaal gewas begint bij een goed functionerend wortelstelsel. Gezonde wortels zorgen voor een efficiënte opname van water en voedingsstoffen en vormen de basis voor een weerbaar gewas. Toch blijven de processen die zich rond de wortels afspelen grotendeels onzichtbaar. Welke invloed hebben biostimulanten op die processen? En kunnen die uiteindelijk bijdragen aan een hogere opbrengst?

Afbeelding Biostimulant of gewasbescherming? Ontdek het verschil
Biostimulanten

Biostimulant of gewasbescherming? Ontdek het verschil

Biostimulanten krijgen steeds meer aandacht binnen de tuinbouw. Ze helpen om gewassen vitaler en weerbaarder te maken. Gewasbeschermingsmiddelen hebben een andere functie: ze bestrijden ziekten, plagen en onkruiden. Toch worden deze twee productgroepen nog regelmatig door elkaar gehaald. Wat is precies het verschil?

Afbeelding Een schone voorsprong begint bij water
Waterkwaliteit & hygiëne

Een schone voorsprong begint bij water