Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

U bent hier: Home > Over Van Iperen > Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

Cock Besseling

Hoofd Financiële Administratie

0186-578839

Pieter Blijdorp

Medewerker Financiële Administratie

Lenie Hordijk-van Harberden

Debiteurenbeheerder

Lianne Mastenbroek-Sneep

Medewerker Financiële Administratie

0187-618547

Jaap Schipper

Medewerker Financiële Administratie

0186-578832

Monique Snepvangers-Mangelaars

Administratief medewerker

0187-618547

Babette van der Staal

Debiteurenbeheerder

Helene van der Stoep

Medewerker Financiële Administratie

0186-578840

Micha Stultiens

Medewerker financiële administratie

Thea in 't Veld

Medewerker Financiële Administratie

0186-578837

Lydia Bakker

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen Tuinbouw

0186-578824
bakkerl@iperen.com

Brandon Boekee

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen Tuinbouw

0186-578876
boekee@iperen.com

Henk van der Ende

Medewerker Binnendienst

0186-578863
ende@iperen.com

Anita Hartman

Commercieel Medewerker Binnendienst Gewasbescherming

0186-578848
hartman@iperen.com

Jeroen Hijdra

Commercieel Medewerker Binnendienst Verpakkingen

0186-578868
hijdra@iperen.com

Mauries Huizer

Teamleider Binnendienst

0186-578846
huizer@iperen.com

Alko Kamphuis

Medewerker Binnendienst Klazienaveen

0186-578895
kamphuis@iperen.com

Ruben Kooijman

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen Akkerbouw

0186-578886
kooijman@iperen.com

Ilze Looij

Medewerker Binnendienst Meststoffen Akkerbouw

0186-578886
looij@iperen.com

Jan Mol

Commercieel Medewerker Binnendienst Biologie

0186-578877
molja@iperen.com

Marlou Slootman

Commercieel Medewerker Binnendienst Zaaizaden & Granen

0186-578886
slootman@iperen.com

Annemiek Uitenbroek - Buth

Coördinator Binnendienst Oude-Tonge

0187-618548
uitenbroek@iperen.com

Leendert de Vries

Commercieel Medewerker Binnendienst Verpakkingen

0186-578802
vries@iperen.com

Aad Weerheim

Medewerker Binnendienst

0186-578886
weerheim@iperen.com

Jarco van Gurp

Commercieel Technisch Specialist Akkerbouw

06-53202775
gurp@iperen.com

Jan van der Slik

: Commercieel Technisch Specialist Akkerbouw

06-53711216
slik@iperen.com

Jan van Vugt

Commercieel Technisch Specialist Akkerbouw

06-53711215
vugtj@iperen.com

Frank Eerland

Commercieel Technisch Specialist Fruitteelt

06-51258078
eerland@iperen.com

Frans Eerland

Technisch specialist Fruitteelt

06-10713823
eerlandfr@iperen.com

Andries Goeree

Commercieel Technisch Specialist Fruitteelt

06-12172817
goeree@iperen.com

Martin Tolhoek

Commercieel Technisch Specialist Fruitteelt

06-10672915
tolhoek@iperen.com

Bart Boot

Commercieel Technisch Specialist Groenvoorziening

06-10458239
boot@iperen.com

Henri Eerland

Medewerker Groenvoorziening

06-10457900
eerlandh@iperen.com

Miranda de Vette-van der Winden

Administratief Medewerker

0187-618555
vette@iperen.com

Dennis Ammerlaan

Technisch Specialist Gewasbescherming/Biologie

06-13134429
ammerlaan@iperen.com

Gerald Aukes

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

0620136807
aukes@iperen.com

Sacha Bakx

Junior Onderzoeker Glastuinbouw

0186-578888
bakx@iperen.com

Gerard Bok

Commercieel Technisch Specialist Verpakkingen

06-13141044
bokg@iperen.com

Henk Brakels

Technisch Specialist Waterkwaliteit

06-57310591
brakels@iperen.com

Dick Breugem

Technisch Specialist Bemesting

06-22370368
breugem@iperen.com

Edwin Datthijn

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-53378931
datthijn@iperen.com

Jan Eijgenraam

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

0651575391
eijgenraam@iperen.com

Cor de Groot

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-10980924
groot@iperen.com

Henk van Gurp

Technisch Specialist Bemesting

06-24822761
gurph@iperen.com

Guido Halbersma

Specialist Gewasbescherming Tuinbouw

06-83442324
halbersma@iperen.com

Ton van Hulten

Technisch Specialist Bemesting

06-12054020
hulten@iperen.com

Jan Jansen

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

0620596933
jansenj@iperen.com

Erik Kamstra

Technisch Specialist Gewasbescherming/Biologie

0620092913
kamstra@iperen.com

Ron Kleijn

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

0613870836
kleijn@iperen.com

John van der Kleij

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

0651609897
kleij@iperen.com

Rick van der Lugt

Technisch Specialist Gewasbescherming

lugt@iperen.com

Henk van der Meer

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-54634029
meer@iperen.com

Erik Noordam

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-13132009
noordam@iperen.com

Han Opstal

Technisch Specialist Waterkwaliteit

06-22559078
opstal@iperen.com

Jan Popken

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

0620247679
popken@iperen.com

Dick Prent

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

0622242819
prent@iperen.com

Arjan Spaans

Accountmanager Sierteelt

06-20597608
spaans@iperen.com

Patrick Smidt

Technisch Specialist Gewasbescherming/Biologie

06-53649484
smidt@iperen.com

Richard van Spronsen

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-51204177
spronsen@iperen.com

Willem Verkade

Technisch Specialist Bemesting

0630210248
verkade@iperen.com

Herman Vermeer

Technisch Specialist Gewasbescherming/Biologie

06-49641909
vermeer@iperen.com

Berend Vleems

Technisch Specialist Gewasbescherming/Biologie

vleems@iperen.com

Wouter van Vliet

Salesmanager Tuinbouw

0186-578831
vliet@iperen.com

Hans van Vliet

Accountmanager Groenteteelt

06-10980937
vlieth@iperen.com

Eric Watzeels

Teamleider Bemestingsspecialisten Tuinbouw

06-53317465
watzeels@iperen.com

Wim Jaspers

Sectormanager Veehouderij

06-10995149
jaspers@iperen.com

Piet Riemersma

Specialist ruwvoer

06-10995625
riemersma@iperen.com

Kees Bout

Business Analyst

bout@iperen.com

Jaap Kamp

Projectleider

kamp@iperen.com

Frans Verwer

Business Support Manager

verwer@iperen.com

Dirk-Jan Bakker

Holding directeur

Peter Kalkman

Commercieel directeur

Dirk Bakker

Technisch directeur

Evert Speksnijder

Financieel directeur

Karla de Geus-Teekens

Directie assistente

Anneke Bakker-Bakker

Medewerker Facilitaire Zaken

0187-618555

Jan van den Berg

VMK coördinator

Floris Brussaard

Hoofd VMK en facilitaire dienst

06-22928043
brussaardf@iperen.com

Gert-Jan Huijzers

Onderhoudsmonteur

06-22925889
huijzers@iperen.com

Eliene de Leeuw-de Kraker

Medewerker Facilitaire Zaken

0113-311245

Willy Lettinga-de Boer

Medewerker Facilitaire Zaken

0186-578888

Leendert Nobel

VMK - coördinator

06-53886664
nobel@iperen.com

Ina Clement-Slinger

Medewerker Facilitaire Zaken

0187-618555

Betty Keijzer-van Vugt

Medewerker Facilitaire Zaken

0186-578888

Koos de Vroed

Medewerker Facilitaire Zaken

0186-578888

Michel van Alphen

Commercieel medewerker consumptiegranen & zaaizaden

0187-618555
alphen@iperen.com

Arjan van Belle

Commercieel medewerker consumptiegranen & zaaizaden

0186-578815
bellea@iperen.com

Ton Brussaard

Strategisch Inkoper/Accountmanager

0186-578819
brussaardt@iperen.com

Rob Filius

Accountmanager

0186-578821
filius@iperen.com

Peter Kalkman

Commercieel directeur

kalkman@iperen.com

Maarten Mourits

Commercieel medewerker binnendienst meststoffen

0186-578808
mourits@iperen.com

Peter van Bezooijen

Software Ontwikkelaar

0186-578888
info@iperen.com

Arjan Eijgelsheim

Medewerker ICT Servicedesk

0186-578888
info@iperen.com

Dennis de Haan

Medewerker ICT Servicedesk

0186-578888
info@iperen.com

Vincent Hofland

Hoofd ICT

0186-578888
info@iperen.com

Albert-Jan Smeerdijk

Software Ontwikkelaar

0186-578888
info@iperen.com

Jan Schneider

Software Ontwikkelaar

0186-578888
info@iperen.com

Bas Verzendaal

Tester

0186-578888
info@iperen.com

Monique de Winter

Tester

info@iperen.com

Conno van Dam

Projectcoördinator

06-51258023
dam@iperen.com

Marianne Hoogmoed

Wetenschappelijk Medewerker Bodem

0186-578888
hoogmoed@iperen.com

Bram van Oers

Technisch Specialist Precisielandbouw

06-12429100
oersb@iperen.com

Jan Jaap Roseboom

Technisch Specialist Precisielandbouw

06-13123386
roseboom@iperen.com

Anthon Slootweg

Technisch specialist Precisielandbouw

06-55715500
slootweg@iperen.com

Jan-Willem Spaargaren

Wetenschappelijk Medewerker

+31622071723
spaargaren@iperen.com

Randy Wilbrink

Projectleider precisielandbouw

06-22545254
wilbrink@iperen.com

Ad van den Hoek

Operator LLVM

tankdienst@iperen.com

Jan-Kees van de Mark

Operator LLVM

tankdienst@iperen.com

Jaco van Beem

Logistiek Planner

0187-618543
beem@iperen.com

Pim Smits

Logistiek Medewerker

Rob Bekker

Schonen en opzakken zaaizaad

Ben van Belle

Transportplanner

0186-578853
belle@iperen.com

Ronald de Boe

Operationeel Medewerker

Sander Bijl

Transportplanner

0186-578852
bijls@iperen.com

Erwin de Bruine

Depothouder

0117-302117
bruine@iperen.com

Hanno Corré

Logistiek Planner Gewasbeschermingsmiddelen

0187-618555
corre@iperen.com

Ben Geertsma

Chauffeur

André van Geest

Chauffeur

Vincent Hanemaaijer

Transportplanner

Rik Hamers

Logistiek Medewerker

0186-578854
hamers@iperen.com

Aad Herbert

Chauffeur

Daan van den Hoek

Chauffeur

Rob Hogervorst

Chauffeur

Jan Willem van Kempen

Logistiek planner

Edwin Kleijwegt

Logistiek Planner

0186-578888
kleijwegt@iperen.com

Tinus Korevaar

Medewerker Document Control

0186-578878
korevaar@iperen.com

Eugenie de Kovel - Timmermans

Supply Chain Manager

kovel@iperen.com

Wim van Liere

Operationeel Medewerker

0113-311245

Martin Lodewijk

Chauffeur

Martijn Louwerse

Teamleider Transportplanning

0186-578891
louwersem@iperen.com

Bert Muller

Chauffeur

Hans de Munck

Operationeel Medewerker

Arjen Oorbeek

Transportplanner

oorbeek@iperen.com

Jan Oosthoek

Chauffeur

John Pieper

Logistiek Planner

0113-311245

Idries Ramdjanbeg

Chauffeur

Clement Smit

Logistiek Planner Gewasbeschermingsmiddelen

Jaap Stolk

Chauffeur

Pieter Tanis

Teamleider Logistiek

06-51334065
tanis@iperen.com

Kees Valstar

Logistiek Medewerker

Gert-Jan Weerheim

Chauffeur

Richard Wijn

Chauffeur

Cor Wilken

Operationeel Medewerker

Dick Wisse

Operationeel Medewerker

0113-311245

Dick Wolfert

Chauffeur

Marco Zuidijk

Voorman

zuidijk@iperen.com

Marlies Bahlman

Marketing & Communicatie Medewerker

bahlman@iperen.com

Mayjel de Koning - Liu

Marketing & Communicatie Medewerker

Kristel Maas

Sectormarketeer Tuinbouw

maas@iperen.com

Laura van Oppen

Sectormarketeer Akkerbouw

Marleen de Vlieger

Sectormarketeer Fruitteelt

vliegerm@iperen.com

Marie-Anne Zwinkels

Hoofd Marketing & Communicatie

zwinkels@iperen.com

Renate Houweling - Bongers

Hoofd P&O

houweling@iperen.com

Floor den Dunnen - Heuser

Medewerker P&O

dunnen@iperen.com

Sanne Hersbach-van Breugel

Medewerker P&O

hersbach@iperen.com

Lieke Pals

Medewerker P&O

pals@iperen.com

Sander Blok

Hoofd Productmanagement

blok@iperen.com

Ferry Camman

Productmanager

camman@iperen.com

Quinty Keijser

Receptioniste

keijser@iperen.com

Ilse Kruijthof

Receptioniste

Kruijthof@iperen.com

Nanda Bakker

Office Manager

0186-578888
bakkerna@iperen.com

Jorien Barendregt-Beyer

Secretaresse

0186-578811
barendregt@iperen.com

Sarah Bosman

Secretaresse

bosman@iperen.com

Samantha Charité-Nice

Secretaresse

nice@iperen.com

Jolien Geluk - Noorthoek

Secretaresse

0187-618555
geluk@iperen.com

Terreinmedewerkers


Hans de Kroon

Bedrijfsleider vestiging De Lier

Marco van der Schoor

Logistiek Planner

0113-311245
schoor@iperen.com

Marcel Tazelaar

Bedrijfsleider vestiging 's-Gravenpolder

06-12898743
tazelaar@iperen.com