Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

U bent hier: Home > Over Van Iperen > Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

Saskia Andeweg - Raterink

Financieel Manager

Cock Besseling

Hoofd Financiële Administratie

Pieter Blijdorp

Medewerker Financiële Administratie

Lenie Hordijk-van Harberden

Debiteurenbeheerder

Lianne Mastenbroek-Sneep

Medewerker Financiële Administratie

Thea Romme-in 't Veld

Medewerker Financiële Administratie

Jaap Schipper

Medewerker Financiële Administratie

Monique Snepvangers-Mangelaars

Medewerker Financiële Administratie

Babette van der Staal

Debiteurenbeheerder

Helene van der Stoep

Medewerker Financiële Administratie

Micha Stultiens

Medewerker Financiële Administratie

Yvonne Verheul-Ophoff

Medewerker Financiële Administratie

Roan van Adrichem

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen

+31 (0)186 57 88 86
adrichemr@iperen.com

Michel van Alphen

In- en Verkoop Zaaizaden

+31 (0)186 57 88 86
alphen@iperen.com

Lydia Bakker

Coördinator Binnendienst Meststoffen

+31 (0)186 57 88 86
bakkerl@iperen.com

Jaco van Beem

Medewerker Binnendienst Oude-Tonge

+31 (0)186 57 88 86
beem@iperen.com

Rolf van Eijsden

Medewerker Binnendienst

+31 (0)186 57 88 86
eijsden@iperen.com

Kim Fornasari

Medewerker Binnendienst

+31 (0)186 57 88 86
fornasari@iperen.com

Dick Griep

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen

+31 (0)186 57 88 86
griepd@iperen.com

Joëlle Grootendorst

Medewerker Binnendienst

+31 (0)186 57 88 86
grootendorst@iperen.com

Mauries Huizer

Teamleider Binnendienst

+31 (0)186 57 88 86
huizer@iperen.com

Vivian de Jong

Medewerker Binnendienst Gewasbescherming

+31 (0)186 57 88 86
jongv@iperen.com

Alko Kamphuis

Medewerker Binnendienst Gewasbescherming

+31 (0)186 57 88 86
kamphuis@iperen.com

Aline Kock

Commercieel Medewerker Binnendienst

+31 (0)186 57 88 86
kock@iperen.com

Ilze Looij

Medewerker Binnendienst Oude-Tonge

+31 (0)186 57 88 86
looij@iperen.com

Jan Mol

Coördinator Binnendienst Gewasbescherming

+31 (0)186 57 88 86
molja@iperen.com

Driana van Peperstraten

Medewerker Binnendienst

+31 (0)186 57 88 86
peperstraten@iperen.com

Ruud Schravesande

Commercieel Medewerker Binnendienst Gewasbescherming

+31 (0)186 57 88 86
schravesande@iperen.com

Marlou Slootman

Commercieel Medewerker Binnendienst Zaaizaden / Granen

+31 (0)186 57 88 86
slootman@iperen.com

Annemiek Uitenbroek - Buth

Medewerker Binnendienst Organische Meststoffen

+31 (0)186 57 88 86
uitenbroek@iperen.com

Jarco van Gurp

Adviseur Akkerbouw

+31 (0)6 53 20 27 75
gurp@iperen.com

Jan van der Slik

Adviseur Akkerbouw en Technisch Specialist Gewasbescherming

+31 (0)6 53 71 12 16
slik@iperen.com

Jan van Vugt

Adviseur Akkerbouw

+31 (0)6 53 71 12 15
vugtj@iperen.com

Pieter Aalbers

Commercieel / Technisch Specialist Fruitteelt

+31 (0)6 26 10 46 44
aalbers@iperen.com

Frank Eerland

Commercieel / Technisch Specialist Fruitteelt

+31 (0)6 51 25 80 78
eerland@iperen.com

Andries Goeree

Commercieel / Technisch Specialist Fruitteelt

+31 (0)6 12 17 28 17
goeree@iperen.com

Thom van der Riet

Technisch Specialist Fruitteelt

+31 (0)6 12 02 75 19
riet@iperen.com

Martin Tolhoek

Commercieel / Technisch Specialist Fruitteelt

+31 (0)6 10 67 29 15
tolhoek@iperen.com

Bart Boot

Adviseur Groenvoorziening

+31 (0)6 10 45 82 39
boot@iperen.com

Kees Bout

Sectormanager Groenvoorziening a.i. en Teamleider en Product Owner

+31 (0)6 23 56 01 26
bout@iperen.com

Henri Eerland

Adviseur Groenvoorziening

+31 (0)6 10 45 79 00
eerlandh@iperen.com

Wendy Jonkers

Administratief Medewerker Groenvoorziening

+31 (0)187 61 85 55
jonkers@iperen.com

Miranda de Vette-van der Winden

Administratief Medewerker Groenvoorziening

+31 (0)187 61 85 55
vette@iperen.com

Sacha Bakx

Praktijkgericht Onderzoeker

+31 (0)6 49 93 20 56
bakx@iperen.com

Jonathan Bleeker

Technisch Specialist Gewasbescherming / Biologie

+31 (0)6 82 74 55 76
bleeker@iperen.com

Ruben Bloem

Technisch Specialist Gewasbescherming Bloembollen

+31 (0)6 53 73 14 19
bloem@iperen.com

Gerard Bok

Accountmanager en Teamleider

+31 (0)6 13 14 10 44
bokg@iperen.com

Martijn Braber

Technisch Specialist Gewasbescherming

+31 (0)6 12 42 10 89
braber@iperen.com

Henk Brakels

Technisch Specialist Waterkwaliteit

+31 (0)6 57 31 05 91
brakels@iperen.com

Dick Breugem

Productmanager Waterkwaliteit / Hygiëne

+31 (0)6 22 37 03 68
breugem@iperen.com

Mart van Buren

Technisch Specialist Gewasbescherming / Biologie

+31 (0)6 26 70 07 64
burenm@iperen.com

Edwin Datthijn

Productmanager Gewasbescherming Groenteteelt

+31 (0)6 53 37 89 31
datthijn@iperen.com

Marissa van Duijn

Praktijkgericht Onderzoeker en Technisch Specialist

+31 (0)6 26 92 33 14
duijn@iperen.com

Jan Eijgenraam

Commercieel / Technisch Specialist

+31 (0)6 51 57 53 91
eijgenraam@iperen.com

Henk van Gurp

Technisch Specialist Bemesting / Biostimulanten

+31 (0)6 24 82 27 61
gurph@iperen.com

Guido Halbersma

Productmanager Biologie en Technisch Specialist Gewasbescherming / Biologie

+31 (0)6 83 44 23 24
halbersma@iperen.com

Richard van Hulst

Technisch Specialist Gewasbescherming

+31 6 51 26 94 37
hulstr@iperen.com

Ton van Hulten

Technisch Specialist Bemesting / Biostimulanten

+31 (0)6 12 05 40 20
hulten@iperen.com

Jan Jansen

Commercieel / Technisch Specialist

+31 (0)6 20 59 69 33
jansenj@iperen.com

Erik Kamstra

Productmanager Biologie en Technisch Specialist Gewasbescherming

+31 (0)6 20 09 29 13
kamstra@iperen.com

John van der Kleij

Commercieel / Technisch Specialist

+31 (0)6 51 60 98 97
kleij@iperen.com

Ron Kleijn

Commercieel / Technisch Specialist

+31 (0)6 13 87 08 36
kleijn@iperen.com

Stan van der Knaap

Stagiair Tuinbouw

knaap@iperen.com

Ilse Kruijthof

Management Assistente

+31 (0)6 45 90 29 49
kruijthof@iperen.com

Alyce Lugtenberg

Stagiair Tuinbouw

lugtenberg@iperen.com

Henk van der Meer

Technisch Specialist Gewasbescherming

+31 (0)6 54 63 40 29
meer@iperen.com

Erik Noordam

Commercieel / Technisch Specialist

+31 (0)6 13 13 20 09
noordam@iperen.com

Floor Oomen

Technisch Specialist Gewasbescherming

+31 (0)6 51 72 91 79
oomen@iperen.com

Han Opstal

Technisch Specialist Waterkwaliteit

+31 (0)6 22 55 90 78
opstal@iperen.com

Jan Popken

Commercieel / Technisch Specialist

+31 (0)6 20 24 76 79
popken@iperen.com

Patrick Smidt

Teamleider Technisch Specialisten Gewasbescherming

+31 (0)6 53 64 94 84
smidt@iperen.com

Arjan Spaans

Accountmanager Tuinbouw

+31 (0)6 20 59 76 08
spaans@iperen.com

Jan-Willem Spaargaren

Praktijkgericht Onderzoeker

+31 (0)6 22 07 17 23
spaargaren@iperen.com

Richard van Spronsen

Productmanager Gewasbescherming Sierteelt en Commercieel / Technisch Specialist

+31 (0)6 51 20 41 77
spronsen@iperen.com

Willem Verkade

Technisch Specialist Bemesting / Biostimulanten en Productmanager Meststoffen

+31 (0)6 30 21 02 48
verkade@iperen.com

Herman Vermeer

Teamleider Technisch Specialisten Gewasbescherming

+31 (0)6 49 64 19 09
vermeer@iperen.com

Sander Vermeer

Technisch Specialist Bemesting / Biostimulanten en Productmanager Biostimulanten

+31 (0)6 82 23 34 56
vermeers@iperen.com

Berend Vleems

Technisch Specialist Gewasbescherming / Biologie

+31 (0)6 22 92 82 60
vleems@iperen.com

Hans van Vliet

Accountmanager Tuinbouw

+31 (0)6 10 98 09 37
vlieth@iperen.com

Bas Vriend

Technisch Specialist Waterkwaliteit en Hygiëne

+31 (0)6 22 37 10 95
vriend@iperen.com

Eric Watzeels

Teamleider Technisch Specialisten Bemesting

+31 (0)6 53 31 74 65
watzeels@iperen.com

Manon van Weenen

Teamleider Praktijkgericht Onderzoek

+31 (0)6 58 77 12 92
weenen@iperen.com

Daan Zwinkels

Praktijkgericht Onderzoeker

+31 (0)6 23 97 78 33
zwinkelsd@iperen.com

Gerard Postma

Specialist Ruwvoer

+31 (0)6 45 45 92 27
Postma@iperen.com

Piet Riemersma

Specialist Ruwvoer

+31 (0)6 10 99 56 25
riemersma@iperen.com

Iris den Uyl

Specialist Ruwvoer

+31 (0)6 82 05 22 59
uyl@iperen.com

Maarten Don

Business Intelligence Analist

don@iperen.com

Robin van der Sman

Business Intelligence Ontwikkelaar

sman@iperen.com

Frans Verwer

Business Support Manager

verwer@iperen.com

Piet van den Akker

Chauffeur

Michel Bor

Chauffeur

Mart Elenbaas

Chauffeur en Operationeel Medewerker

Marco Zuidijk

Chauffeur

Ben Geertsma

Chauffeur

Aad Herbert

Chauffeur

Andre Hoek

Chauffeur

Rob Hogervorst

Chauffeur

Dyonne Leermakers

Chauffeur

Martin Lodewijk

Chauffeur

Ronald van der Meer

Chauffeur

Anton Noordam

Chauffeur

Jan Oosthoek

Chauffeur

M’hamed Ouald Touhami

Chauffeur

Idries Ramdjanbeg

Chauffeur

Ad Romijn

Chauffeur

Robert Rooneij

Chauffeur

Leo Swank

Chauffeur

Richard Wijn

Chauffeur

Dick Wolfert

Chauffeur

Dirk-Jan Bakker

Holding Directeur

Karla de Geus-Teekens

Directie Assistente

Peter Kalkman

Commercieel Directeur

Robert van den Kieboom

Operationeel Directeur

Jan Opschoor

Directeur Sustainability en Business Development

Evert Speksnijder

Financieel Directeur

Wouter van Vliet

Commercieel Directeur

Floris Brussaard

Hoofd VMK en Facilitaire Dienst

brussaardf@iperen.com

Anja Dansen

Medewerker Facilitaire Zaken

Gert-Jan Huijzers

Onderhoudsmonteur

huijzers@iperen.com

Arie Keijzer

Medewerker Facilitaire Zaken

Jurgen Kleinendorst

Medewerker Technische Dienst

kleinendorst@iperen.com

Willy Lettinga-de Boer

Medewerker Facilitaire Zaken

lettingaw@iperen.com

Leendert Nobel

VMK-Coördinator

nobel@iperen.com

Dennis van Prooijen

Medewerker Technische Dienst

prooijen@iperen.com

Michiel Schouten

VMK-Coördinator

schoutenm@iperen.com

Koos de Vroed

Medewerker Facilitaire Zaken

Caroline Walhout

Medewerker Facilitaire Zaken

Arjan van Belle

In- en Verkoop Meststoffen / Consumptiegranen

bellea@iperen.com

Brandon Boekee

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen

boekee@iperen.com

Ton Brussaard

Strategisch Inkoper en Accountmanager

brussaardt@iperen.com

Hanno Corré

Commercieel Medewerker Binnendienst In- en Verkoop Gewasbeschermingsmiddelen

corre@iperen.com

Rob Filius

Accountmanager Gewasbescherming

filius@iperen.com

Peter Kalkman

Commercieel Directeur

Maarten Mourits

In- en Verkoop Meststoffen

mourits@iperen.com

Peter van Bezooijen

Software Ontwikkelaar

Jeffrey Blinksma

Stagiair ICT

Kees Bout

Sectormanager Groenvoorziening a.i. en Teamleider en Product Owner

Cees van der Burg

Software Ontwikkelaar

Anish Changur

Software Ontwikkelaar

Arjan Eijgelsheim

Tester

Dennis de Haan

Medewerker ICT Servicedesk

Vincent Hofland

Hoofd ICT

Jaap Kamp

Product Owner en Teamleider

Sam van de Klundert

Medewerker ICT Servicedesk

Philip Lok

Software Ontwikkelaar

Afrash Ramjit

Software Ontwikkelaar

Anthon Slootweg

Product Owner en Technisch Specialist Precisielandbouw

Albert-Jan Smeerdijk

Software Ontwikkelaar

Michel Veerman

Software Ontwikkelaar

Jeroen van der Velden

Medewerker ICT Servicedesk

Bas Verzendaal

Tester

Monique de Winter

Tester

Lars Wouters

Software Ontwikkelaar

Rene Gielen

Procesoperator

Jan-Kees van de Mark

Procesoperator

Martin Oosdijk

Procesoperator

Arjan Brussaard

Teamleider Logistiek

+31 (0)186 57 88 33
brussaarda@iperen.com

Jan Willem van Kempen

Logistiek Planner

+31 (0)186 57 88 33
kempen@iperen.com

Tibor Kettenes

Logistiek Planner

+31 (0)186 57 88 33
kettenes@iperen.com

Edwin Kleijwegt

Logistiek Planner

+31 (0)186 57 88 33
kleijwegt@iperen.com

Eugenie de Kovel - Timmermans

Supply Chain Manager

+31 (0)186 57 88 33
kovel@iperen.com

Marco van der Schoor

Logistiek Planner

+31 (0)186 57 88 33
schoor@iperen.com

Pim Smits

Logistiek Medewerker

+31 (0)186 57 88 33
smitsp@iperen.com

Clement Smit

Logistiek Planner

+31 (0)186 57 88 33
smit@iperen.com

Pieter Verzendaal

Logistiek Medewerker

+31 (0)186 57 88 33
verzendaap@iperen.com

Marlies Bahlman

Eventmanager

bahlman@iperen.com

Kristel Maas

Sectormarketeer Tuinbouw

maas@iperen.com

Laura Naaktgeboren

Marketing & Communicatie Medewerker

naaktgeboren@iperen.com

Jannemiek Starkenburg

Marketing & Communicatie Specialist

starkenburg@iperen.com

Marleen de Vlieger

Sectormarketeer Akkerbouw

vliegerm@iperen.com

Marie-Anne Zwinkels

Hoofd Marketing & Communicatie

zwinkels@iperen.com

Henri Aantjes

Meewerkend Voorman

Martin Akershoek

Meewerkend Voorman

Rob Bekker

Operationeel Medewerker

Jacqueline Bijl

Directiesecretaresse

Ronald de Boe

Operationeel Medewerker

Bart-Jan den Boer

Oproepkracht

Elmer van Gendt

Operationeel Medewerker

Oscar Gielen

Oproepkracht

Ad van den Hoek

Operationeel Medewerker

John Kooi

Voorman

Boudewijn van Loenen

Operationeel Medewerker

Jan Mailly

Operationeel Medewerker

Lian Melio

Operationeel Medewerker

Jonathan van der Meulen

Operationeel Medewerker

Hans de Munck

Operationeel Medewerker

Peter Noordam

Operationeel Medewerker

Auke Oorbeek

Oproepkracht

Gertjan van Os

Operationeel Medewerker

Alven Passial

Meewerkend Voorman

Stefan Poelman

Operationeel Medewerker

Hans Seghers

Operationeel Medewerker

Sjoerd Sintmaartensdijk

Operationeel Medewerker

Pieter Snoep

Meewerkend Voorman

Frizo van Steijn

Operationeel Medewerker

Stan Toshev

Operationeel Medewerker

Koen Verzendaal

Operationeel Medewerker

Rene Vroegindeweij

Operationeel Medewerker

Cor Wilken

Operationeel Medewerker

Frank van Winden

Operationeel Medewerker

Dick Wisse

Operationeel Medewerker

Gerdien Boer-de Jong

Medewerker Personeel & Organisatie

boer@iperen.com

Floor den Dunnen - Heuser

Medewerker Personeel & Organisatie

dunnen@iperen.com

Sanne Hersbach-van Breugel

Medewerker Personeel & Organisatie

hersbach@iperen.com

Mirella Heshof-Molendijk

Salarisadministrateur

heshof@iperen.com

Renate Houweling - Bongers

Hoofd Personeel & Organisatie

houweling@iperen.com

Lieke Pals

Medewerker Personeel & Organisatie

pals@iperen.com

Marytha Zuurmond

Recruiter a.i.

solliciteren@iperen.com

Jaap Benard

Coördinator Regulatory Affairs

benard@iperen.com

Patricia Klaessens

Medewerker Regulatory Affairs

klaessens@iperen.com

Nanda Bakker

Office Manager

bakkerna@iperen.com

Jorien Barendregt-Beyer

Secretaresse

+31 (0)186 57 88 88
secretariaat@iperen.com

Britt Hagens

Receptioniste

+31 (0)186 57 88 88
receptie@iperen.com

Quinty Keijser

Secretaresse

+31 (0)186 57 88 88
secretariaat@iperen.com

Fabiola Meijdam

Receptioniste

+31 (0)186 57 88 88
receptie@iperen.com

Roos Meijer

Secretaresse

+31 (0)186 57 88 88
secretariaat@iperen.com

Dirk Bakker

Strategisch Adviseur

Ben van Belle

Transportplanner

+31 (0)186 57 88 53
belle@iperen.com

Sander Bijl

Transportplanner

+31 (0)186 57 88 43
bijls@iperen.com

Rik Hamers

Logistiek Medewerker

+31 (0)186 57 88 54
hamers@iperen.com

Vincent Hanemaaijer

Transportplanner

+31 (0)186 57 88 53
hanemaaijer@iperen.com

Martijn Louwerse

Teamleider Transportplanning

louwersem@iperen.com

Daan Nesse

Transportplanner

+31 (0)186 57 88 53
nesse@iperen.com

Remco Nouwen

Transportplanner

+31 (0)186 57 88 43
nouwen@iperen.com

Arjen Oorbeek

Transportplanner

+31 (0)186 57 88 53
oorbeek@iperen.com

Hans de Kroon

Bedrijfsleider Vestiging De Lier

kroon@iperen.com

Marcel Tazelaar

Bedrijfsleider Vestiging 's-Gravenpolder en Oude-Tonge en Sectormanager Fruitteelt

+31 (0)6 12 89 87 43
tazelaar@iperen.com