Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

U bent hier: Home > Over Van Iperen > Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

Saskia Andeweg - Raterink

Financieel Manager

Cock Besseling

Hoofd Financiële Administratie

Pieter Blijdorp

Medewerker Financiële Administratie

Lenie Hordijk-van Harberden

Debiteurenbeheerder

Lianne Mastenbroek-Sneep

Medewerker Financiële Administratie

Thea Romme-in 't Veld

Medewerker Financiële Administratie

Jaap Schipper

Medewerker Financiële Administratie

Monique Snepvangers-Mangelaars

Medewerker Financiële Administratie

Babette van der Staal

Debiteurenbeheerder

Helene van der Stoep

Medewerker Financiële Administratie

Micha Stultiens

Medewerker Financiële Administratie

Yvonne Verheul-Ophoff

Medewerker Financiële Administratie

Roan van Adrichem

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen

0186-578886
adrichemr@iperen.com

Michel van Alphen

In- en Verkoop Zaaizaden

0186-578886
alphen@iperen.com

Lydia Bakker

Coördinator Binnendienst Meststoffen

0186-578886
bakkerl@iperen.com

Jaco van Beem

Medewerker Binnendienst Oude-Tonge

0186-578886
beem@iperen.com

Rolf van Eijsden

Medewerker Binnendienst

0186-578886
eijsden@iperen.com

Kim Fornasari

Medewerker Binnendienst

0186-578886
fornasari@iperen.com

Dick Griep

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen

0186-578886
griepd@iperen.com

Joëlle Grootendorst

Medewerker Binnendienst

0186-578886
grootendorst@iperen.com

Mauries Huizer

Teamleider Binnendienst

0186-578886
huizer@iperen.com

Vivian de Jong

Medewerker Binnendienst Gewasbescherming

0186-578886
jongv@iperen.com

Alko Kamphuis

Medewerker Binnendienst Gewasbescherming

0186-578886
kamphuis@iperen.com

Ilze Looij

Medewerker Binnendienst Oude-Tonge

0186-578886
looij@iperen.com

Jan Mol

Coördinator Binnendienst Gewasbescherming

0186-578886
molja@iperen.com

Driana van Peperstraten

Medewerker Binnendienst

0186-578886
peperstraten@iperen.com

Ruud Schravesande

Commercieel Medewerker Binnendienst Gewasbescherming

0186-578886
schravesande@iperen.com

Marlou Slootman

Commercieel Medewerker Binnendienst Zaaizaden / Granen

0186-578886
slootman@iperen.com

Annemiek Uitenbroek - Buth

Medewerker Binnendienst Organische Meststoffen

0186-578886
uitenbroek@iperen.com

Jarco van Gurp

Adviseur Akkerbouw

06-53202775
gurp@iperen.com

Jan van der Slik

Adviseur Akkerbouw en Technisch Specialist Gewasbescherming

06-53711216
slik@iperen.com

Jan van Vugt

Adviseur Akkerbouw

06-53711215
vugtj@iperen.com

Pieter Aalbers

Commercieel / Technisch Specialist Fruitteelt

06-26104644
aalbers@iperen.com

Frank Eerland

Commercieel / Technisch Specialist Fruitteelt

06-51258078
eerland@iperen.com

Andries Goeree

Commercieel / Technisch Specialist Fruitteelt

06-12172817
goeree@iperen.com

Thom van der Riet

Technisch Specialist Fruitteelt

06-47560914
riet@iperen.com

Martin Tolhoek

Commercieel / Technisch Specialist Fruitteelt

06-10672915
tolhoek@iperen.com

Bart Boot

Adviseur Groenvoorziening

06-10458239
boot@iperen.com

Kees Bout

Sectormanager Groenvoorziening a.i. en Teamleider en Product Owner

06-23560126
bout@iperen.com

Henri Eerland

Adviseur Groenvoorziening

06-10457900
eerlandh@iperen.com

Wendy Jonkers

Administratief Medewerker Groenvoorziening

0187-618555
jonkers@iperen.com

Miranda de Vette-van der Winden

Administratief Medewerker Groenvoorziening

0187-618555
vette@iperen.com

Sacha Bakx

Praktijkgericht Onderzoeker

06-49932056
bakx@iperen.com

Jonathan Bleeker

Technisch Specialist Gewasbescherming / Biologie

06-82745576
bleeker@iperen.com

Ruben Bloem

Technisch Specialist Gewasbescherming Bloembollen

06-53731419
bloem@iperen.com

Gerard Bok

Accountmanager en Teamleider

06-13141044
bokg@iperen.com

Martijn Braber

Technisch Specialist Gewasbescherming

06-12421089
braber@iperen.com

Henk Brakels

Technisch Specialist Waterkwaliteit

06-57310591
brakels@iperen.com

Dick Breugem

Productmanager Waterkwaliteit / Hygiëne

06-22370368
breugem@iperen.com

Mart van Buren

Technisch Specialist Gewasbescherming / Biologie

06-26700764
burenm@iperen.com

Edwin Datthijn

Productmanager Gewasbescherming Groenteteelt

06-53378931
datthijn@iperen.com

Marissa van Duijn

Praktijkgericht Onderzoeker en Technisch Specialist

06-26923314
duijn@iperen.com

Jan Eijgenraam

Commercieel / Technisch Specialist

06-51575391
eijgenraam@iperen.com

Henk van Gurp

Technisch Specialist Bemesting / Biostimulanten

06-24822761
gurph@iperen.com

Guido Halbersma

Productmanager Biologie en Technisch Specialist Gewasbescherming / Biologie

06-83442324
halbersma@iperen.com

Richard van Hulst

Technisch Specialist Gewasbescherming

06-51269437
hulstr@iperen.com

Ton van Hulten

Technisch Specialist Bemesting / Biostimulanten

06-12054020
hulten@iperen.com

Jan Jansen

Commercieel / Technisch Specialist

06-20596933
jansenj@iperen.com

Erik Kamstra

Productmanager Biologie en Technisch Specialist Gewasbescherming

06-20092913
kamstra@iperen.com

John van der Kleij

Commercieel / Technisch Specialist

06-51609897
kleij@iperen.com

Ron Kleijn

Commercieel / Technisch Specialist

06-13870836
kleijn@iperen.com

Stan van der Knaap

Stagiair Tuinbouw

knaap@iperen.com

Ilse Kruijthof

Management Assistente

06-45902949
kruijthof@iperen.com

Alyce Lugtenberg

Stagiair Tuinbouw

lugtenberg@iperen.com

Henk van der Meer

Technisch Specialist Gewasbescherming

06-54634029
meer@iperen.com

Erik Noordam

Commercieel / Technisch Specialist

06-13132009
noordam@iperen.com

Floor Oomen

Technisch Specialist Gewasbescherming

06-51729179
oomen@iperen.com

Han Opstal

Technisch Specialist Waterkwaliteit

06-22559078
opstal@iperen.com

Jan Popken

Commercieel / Technisch Specialist

06-20247679
popken@iperen.com

Patrick Smidt

Teamleider Technisch Specialisten Gewasbescherming

06-53649484
smidt@iperen.com

Arjan Spaans

Accountmanager Tuinbouw

06-20597608
spaans@iperen.com

Jan-Willem Spaargaren

Praktijkgericht Onderzoeker

06-22071723
spaargaren@iperen.com

Richard van Spronsen

Productmanager Gewasbescherming Sierteelt en Commercieel / Technisch Specialist

06-51204177
spronsen@iperen.com

Willem Verkade

Technisch Specialist Bemesting / Biostimulanten en Productmanager Meststoffen

06-30210248
verkade@iperen.com

Herman Vermeer

Teamleider Technisch Specialisten Gewasbescherming

06-49641909
vermeer@iperen.com

Sander Vermeer

Technisch Specialist Bemesting / Biostimulanten en Productmanager Biostimulanten

06-82233456
vermeers@iperen.com

Berend Vleems

Technisch Specialist Gewasbescherming / Biologie

06-22928260
vleems@iperen.com

Hans van Vliet

Accountmanager Tuinbouw

06-10980937
vlieth@iperen.com

Wouter van Vliet

Sectormanager Tuinbouw en Akkerbouw

Bas Vriend

Technisch Specialist Waterkwaliteit en Hygiëne

06-22371095
vriend@iperen.com

Eric Watzeels

Teamleider Technisch Specialisten Bemesting

06-53317465
watzeels@iperen.com

Manon van Weenen

Teamleider Praktijkgericht Onderzoek

06-58771292
weenen@iperen.com

Gerard Postma

Specialist Ruwvoer

06-45459227
Postma@iperen.com

Piet Riemersma

Specialist Ruwvoer

06-10995625
riemersma@iperen.com

Iris den Uyl

Specialist Ruwvoer

06-82052259
uyl@iperen.com

Maarten Don

Business Intelligence Analist

don@iperen.com

Frans Verwer

Business Support Manager

verwer@iperen.com

Piet van den Akker

Chauffeur

Michel Bor

Chauffeur

Mart Elenbaas

Chauffeur en Operationeel Medewerker

Ben Geertsma

Chauffeur

Aad Herbert

Chauffeur

Andre Hoek

Chauffeur

Rob Hogervorst

Chauffeur

Dyonne Leermakers

Chauffeur

Martin Lodewijk

Chauffeur

Boudewijn van Loenen

Chauffeur

Ronald van der Meer

Chauffeur

Anton Noordam

Chauffeur

Jan Oosthoek

Chauffeur

Idries Ramdjanbeg

Chauffeur

Ad Romijn

Chauffeur

Robert Rooneij

Chauffeur

Jaap Stolk

Chauffeur

Leo Swank

Chauffeur

Richard Wijn

Chauffeur

Dick Wolfert

Chauffeur

Dirk-Jan Bakker

Holding Directeur

Karla de Geus-Teekens

Directie Assistente

Peter Kalkman

Commercieel Directeur

Robert van den Kieboom

Operationeel Directeur

Jan Opschoor

Directeur Sustainability en Business Development

Evert Speksnijder

Financieel Directeur

Floris Brussaard

Hoofd VMK en Facilitaire Dienst

brussaardf@iperen.com

Anja Dansen

Medewerker Facilitaire Zaken

Gert-Jan Huijzers

Onderhoudsmonteur

huijzers@iperen.com

Willy Lettinga-de Boer

Medewerker Facilitaire Zaken

Leendert Nobel

VMK-Coördinator

nobel@iperen.com

Dennis van Prooijen

Medewerker Technische Dienst

prooijen@iperen.com

Michiel Schouten

VMK-Coördinator

schoutenm@iperen.com

Koos de Vroed

Medewerker Facilitaire Zaken

Caroline Walhout

Medewerker Facilitaire Zaken

Arjan van Belle

In- en Verkoop Meststoffen / Consumptiegranen

bellea@iperen.com

Brandon Boekee

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen

boekee@iperen.com

Ton Brussaard

Strategisch Inkoper en Accountmanager

brussaardt@iperen.com

Hanno Corré

Commercieel Medewerker Binnendienst In- en Verkoop Gewasbeschermingsmiddelen

corre@iperen.com

Rob Filius

Accountmanager Gewasbescherming

filius@iperen.com

Peter Kalkman

Commercieel Directeur

Maarten Mourits

In- en Verkoop Meststoffen

mourits@iperen.com

Peter van Bezooijen

Software Ontwikkelaar

Jeffrey Blinksma

Stagiair ICT

Kees Bout

Sectormanager Groenvoorziening a.i. en Teamleider en Product Owner

Cees van der Burg

Software Ontwikkelaar

Anish Changur

Software Ontwikkelaar

Arjan Eijgelsheim

Tester

Dennis de Haan

Medewerker ICT Servicedesk

Vincent Hofland

Hoofd ICT

Jaap Kamp

Product Owner en Teamleider

Sam van de Klundert

Medewerker ICT Servicedesk

Philip Lok

Software Ontwikkelaar

Afrash Ramjit

Software Ontwikkelaar

Anthon Slootweg

Product Owner en Technisch Specialist Precisielandbouw

Albert-Jan Smeerdijk

Software Ontwikkelaar

Michel Veerman

Software Ontwikkelaar

Jeroen van der Velden

Medewerker ICT Servicedesk

Bas Verzendaal

Tester

Monique de Winter

Tester

Lars Wouters

Software Ontwikkelaar

Jan-Kees van de Mark

Procesoperator

Martin Oosdijk

Procesoperator

Arjan Brussaard

Teamleider Logistiek

brussaarda@iperen.com

Jan Willem van Kempen

Logistiek Planner

kempen@iperen.com

Tibor Kettenes

Logistiek Planner

kettenes@iperen.com

Edwin Kleijwegt

Logistiek Planner

kleijwegt@iperen.com

Daan Schipper

Logistiek Planner

schipperd@iperen.com

Marco van der Schoor

Logistiek Planner

schoor@iperen.com

Pim Smits

Logistiek Medewerker

smitsp@iperen.com

Clement Smit

Logistiek Planner

smit@iperen.com

Pieter Verzendaal

Logistiek Medewerker

verzendaap@iperen.com

Marlies Bahlman

Eventmanager

bahlman@iperen.com

Kristel Maas

Sectormarketeer Tuinbouw

maas@iperen.com

Laura Naaktgeboren

Marketing & Communicatie Medewerker

naaktgeboren@iperen.com

Jannemiek Starkenburg

Marketing & Communicatie Specialist

starkenburg@iperen.com

Marleen de Vlieger

Sectormarketeer Akkerbouw

vliegerm@iperen.com

Marie-Anne Zwinkels

Hoofd Marketing & Communicatie

zwinkels@iperen.com

Henri Aantjes

Meewerkend Voorman

Martin Akershoek

Meewerkend Voorman

Rob Bekker

Operationeel Medewerker

Ronald de Boe

Operationeel Medewerker

Bart-Jan den Boer

Oproepkracht

Elmer van Gendt

Operationeel Medewerker

Oscar Gielen

Oproepkracht

Ad van den Hoek

Operationeel Medewerker

John Kooi

Voorman

Jan Mailly

Operationeel Medewerker

Lian Melio

Operationeel Medewerker

Jonathan van der Meulen

Operationeel Medewerker

Hans de Munck

Operationeel Medewerker

Daan Nesse

Operationeel Medewerker

Peter Noordam

Operationeel Medewerker

Auke Oorbeek

Oproepkracht

Gertjan van Os

Operationeel Medewerker

Hans Seghers

Operationeel Medewerker

Sjoerd Sintmaartensdijk

Operationeel Medewerker

Pieter Snoep

Meewerkend Voorman

Koen Verzendaal

Operationeel Medewerker

Rene Vroegindeweij

Operationeel Medewerker

Cor Wilken

Operationeel Medewerker

Frank van Winden

Operationeel Medewerker

Dick Wisse

Operationeel Medewerker

Gerdien Boer-de Jong

Medewerker Personeel & Organisatie

boer@iperen.com

Floor den Dunnen - Heuser

Medewerker Personeel & Organisatie

dunnen@iperen.com

Sanne Hersbach-van Breugel

Medewerker Personeel & Organisatie

hersbach@iperen.com

Mirella Heshof-Molendijk

Salarisadministrateur

heshof@iperen.com

Renate Houweling - Bongers

Hoofd Personeel & Organisatie

houweling@iperen.com

Lieke Pals

Medewerker Personeel & Organisatie

pals@iperen.com

Marytha Zuurmond

Recruiter a.i.

solliciteren@iperen.com

Britt Hagens

Receptioniste

0186-578888
receptie@iperen.com

Fabiola Meijdam

Receptioniste

0186-578888
receptie@iperen.com

Jaap Benard

Coördinator Regulatory Affairs

benard@iperen.com

Nanda Bakker

Office Manager

0186-578888
bakkerna@iperen.com

Jorien Barendregt-Beyer

Secretaresse

0186-578888
secretariaat@iperen.com

Quinty Keijser

Secretaresse

0186-578888
secretariaat@iperen.com

Roos Meijer

Secretaresse

0186-578888
secretariaat@iperen.com

Dirk Bakker

Strategisch Adviseur

Ben van Belle

Transportplanner

0186-578853
belle@iperen.com

Sander Bijl

Transportplanner

0186-578843
bijls@iperen.com

Rik Hamers

Logistiek Medewerker

hamers@iperen.com

Vincent Hanemaaijer

Transportplanner

0186-578853
hanemaaijer@iperen.com

Martijn Louwerse

Teamleider Transportplanning

louwersem@iperen.com

Remco Nouwen

Transportplanner

0186-578843
nouwen@iperen.com

Arjen Oorbeek

Transportplanner

0186-578853
oorbeek@iperen.com

Eugenie de Kovel - Timmermans

Supply Chain Manager

kovel@iperen.com

Hans de Kroon

Bedrijfsleider Vestiging De Lier

kroon@iperen.com

Marcel Tazelaar

Bedrijfsleider Vestiging 's-Gravenpolder en Oude-Tonge en Sectormanager Fruitteelt

06-12898743
tazelaar@iperen.com

Marco Zuidijk

Voorman Vestiging Oude-Tonge

zuidijk@iperen.com