Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

U bent hier: Home > Over Van Iperen > Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

Cock Besseling

Hoofd Financiële Administratie

0186-578839

Pieter Blijdorp

Medewerker Financiële Administratie

Lenie Hordijk-van Harberden

Debiteurenbeheerder

Lianne Mastenbroek-Sneep

Medewerker Financiële Administratie

Jaap Schipper

Medewerker Financiële Administratie

0186-578832

Monique Snepvangers-Mangelaars

Medewerker Financiële Administratie

Babette van der Staal

Debiteurenbeheerder

Helene van der Stoep

Medewerker Financiële Administratie

0186-578840

Micha Stultiens

Medewerker financiële administratie

Thea in 't Veld

Medewerker Financiële Administratie

0186-578837

Lydia Bakker

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen Tuinbouw

0186-578824
bakkerl@iperen.com

Brandon Boekee

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen Tuinbouw

0186-578876
boekee@iperen.com

Geert Dogterom

Commercieel Medewerker Binnendienst Verpakkingen

0186-578886
dogteromg@iperen.com

Henk van der Ende

Medewerker Binnendienst

0186-578863
ende@iperen.com

Dick Griep

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen Akkerbouw

0186-578886
griepd@iperen.com

Anita Hartman

Commercieel Medewerker Binnendienst Gewasbescherming

0186-578848
hartman@iperen.com

Jeroen Hijdra

Commercieel Medewerker Binnendienst Verpakkingen

0186-578868
hijdra@iperen.com

Mauries Huizer

Teamleider Binnendienst

0186-578846
huizer@iperen.com

Alko Kamphuis

Medewerker Binnendienst Klazienaveen

0186-578895
kamphuis@iperen.com

Ruben Kooijman

Commercieel Medewerker Binnendienst Meststoffen Akkerbouw

0186-578886
kooijman@iperen.com

Jan Mol

Commercieel Medewerker Binnendienst Biologie

0186-578877
molja@iperen.com

Ilze Looij

Medewerker Binnendienst

0187-618555
looij@iperen.com

Ruud Schravesande

Medewerker Binnendienst

0186-578886
schravesande@iperen.com

Marlou Slootman

Commercieel Medewerker Binnendienst Zaaizaden & Granen

0186-578886
slootman@iperen.com

Annemiek Uitenbroek - Buth

Coördinator Binnendienst Oude-Tonge

0187-618555
uitenbroek@iperen.com

Leendert de Vries

Commercieel Medewerker Binnendienst Verpakkingen

0186-578802
vries@iperen.com

Aad Weerheim

Medewerker Binnendienst

0186-578886
weerheim@iperen.com

Jarco van Gurp

Adviseur Akkerbouw

06-53202775
gurp@iperen.com

Jan van der Slik

Adviseur Akkerbouw / Technisch Specialist Gewasbescherming

06-53711216
slik@iperen.com

Jan van Vugt

Adviseur Akkerbouw

06-53711215
vugtj@iperen.com

Frank Eerland

Commercieel Technisch Specialist Fruitteelt

06-51258078
eerland@iperen.com

Frans Eerland

Technisch specialist Fruitteelt

06-10713823
eerlandfr@iperen.com

Andries Goeree

Commercieel Technisch Specialist Fruitteelt

06-12172817
goeree@iperen.com

Martin Tolhoek

Commercieel Technisch Specialist Fruitteelt

06-10672915
tolhoek@iperen.com

Bart Boot

Adviseur Groenvoorziening

06-10458239
boot@iperen.com

Suzanne Griffioen-Kruithof

Medewerker Groenvoorziening

0187-618555
griffioen@iperen.com

Henri Eerland

Adviseur Groenvoorziening

06-10457900
eerlandh@iperen.com

Miranda de Vette-van der Winden

Administratief Medewerker

0187-618555
vette@iperen.com

Sacha Bakx

Praktijkgericht Onderzoeker

06-49932056
bakx@iperen.com

Jonathan Bleeker

Technisch Specialist Gewasbescherming/Biologie

06-82745576
bleeker@iperen.com

Martijn Braber

Technisch Specialist Gewasbescherming

06-12421089
braber@iperen.com

Richard van Hulst

Technisch Specialist Gewasbescherming

06-51269437
hulstr@iperen.com

Gerard Bok

Commercieel Technisch Specialist Verpakkingen

06-13141044
bokg@iperen.com

Henk Brakels

Technisch Specialist Waterkwaliteit

06-57310591
brakels@iperen.com

Dick Breugem

Senior Technisch Specialist

06-22370368
breugem@iperen.com

Edwin Datthijn

Productm. GBM Groenteteelt

06-53378931
datthijn@iperen.com

Jan Eijgenraam

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-51575391
eijgenraam@iperen.com

Henk van Gurp

Technisch Specialist Bemesting

06-24822761
gurph@iperen.com

Guido Halbersma

Productmanager Biologie en Technisch Specialist GBM/Biologie

06-83442324
halbersma@iperen.com

Ton van Hulten

Technisch Specialist Bemesting

06-12054020
hulten@iperen.com

Jan Jansen

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-20596933
jansenj@iperen.com

Erik Kamstra

Technisch Specialist Gewasbescherming/Biologie

06-20092913
kamstra@iperen.com

Ron Kleijn

Commercieel/Technisch Specialist

06-13870836
kleijn@iperen.com

John van der Kleij

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-51609897
kleij@iperen.com

Henk van der Meer

Technisch Specialist Gewasbescherming

06-54634029
meer@iperen.com

Erik Noordam

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-13132009
noordam@iperen.com

Han Opstal

Technisch Specialist Waterkwaliteit

06-22559078
opstal@iperen.com

Jan Popken

Commercieel Technisch Specialist Tuinbouw

06-20247679
popken@iperen.com

Arjan Spaans

Accountmanager Sierteelt

06-20597608
spaans@iperen.com

Patrick Smidt

Technisch Specialist Gewasbescherming/Biologie

06-53649484
smidt@iperen.com

Richard van Spronsen

Productm. GBM Sierteelt en Commercieel/techn. Specialist

06-51204177
spronsen@iperen.com

Willem Verkade

Technisch Specialist Bemesting

06-30210248
verkade@iperen.com

Herman Vermeer

Teamleider Gewasbeschermingsspecialisten Tuinbouw

06-49641909
vermeer@iperen.com

Sander Vermeer

Technisch Specialist Bemesting

06-82233456
vermeers@iperen.com

Berend Vleems

Technisch Specialist Gewasbescherming/Biologie

06-22928260
vleems@iperen.com

Wessel van Vliet

Technisch Specialist Gewasbescherming/biologie

06-20136807
vlietw@iperen.com

Wouter van Vliet

Sectormanager Tuinbouw

0186-578831
vliet@iperen.com

Hans van Vliet

Accountmanager Groenteteelt

06-10980937
vlieth@iperen.com

Eric Watzeels

Teamleider Bemestingsspecialisten Tuinbouw

06-53317465
watzeels@iperen.com

Piet Riemersma

Specialist ruwvoer

06-10995625
riemersma@iperen.com

Kees Bout

Business Analyst

bout@iperen.com

Jaap Kamp

Projectleider

kamp@iperen.com

Frans Verwer

Business Support Manager

verwer@iperen.com

Piet van den Akker

Chauffeur

Leo Swank

Chauffeur

Simon van de Berg

Chauffeur

Ad Romijn

Chauffeur

Siraadj Ramdjanbeg

Chauffeur

Peter Booster

Chauffeur

Ben Geertsma

Chauffeur

André van Geest

Chauffeur

Aad Herbert

Chauffeur

Andre Hoek

Chauffeur

Rob Hogervorst

Chauffeur

Wim van Liere

Chauffeur

0113-311245

Bert Muller

Chauffeur

Daan van den Hoek

Chauffeur

Jan Oosthoek

Chauffeur

Idries Ramdjanbeg

Chauffeur

Jaap Stolk

Chauffeur

Richard Wijn

Chauffeur

Martin Lodewijk

Chauffeur

Dirk-Jan Bakker

Holding directeur

Peter Kalkman

Commercieel directeur

Dirk Bakker

Technisch directeur

Evert Speksnijder

Financieel directeur

Karla de Geus-Teekens

Directie assistente

Jan van den Berg

VMK coördinator

Floris Brussaard

Hoofd VMK en facilitaire dienst

06-22928043
brussaardf@iperen.com

Ina Clement-Slinger

Medewerker Facilitaire Zaken

0187-618555

Gert-Jan Huijzers

Onderhoudsmonteur

06-22925889
huijzers@iperen.com

Willy Lettinga-de Boer

Medewerker Facilitaire Zaken

0186-578888

Betty Keijzer-van Vugt

Medewerker Facilitaire Zaken

0186-578888

Leendert Nobel

VMK - coördinator

06-53886664
nobel@iperen.com

Koos de Vroed

Medewerker Facilitaire Zaken

0186-578888

Caroline Walhout

Medewerker Facilitaire Zaken

Michel van Alphen

Commercieel medewerker consumptiegranen & zaaizaden

0187-618555
alphen@iperen.com

Arjan van Belle

In & Verkoop meststoffen en consumptiegranen

0186-578815
bellea@iperen.com

Ton Brussaard

Strategisch Inkoper/Accountmanager

0186-578819
brussaardt@iperen.com

Rob Filius

GBM/Accountmanager

0186-578821
filius@iperen.com

Peter Kalkman

Commercieel directeur

kalkman@iperen.com

Maarten Mourits

In & Verkoop meststoffen

0186-578808
mourits@iperen.com

Peter van Bezooijen

Software Ontwikkelaar

0186-578888
info@iperen.com

Arjan Eijgelsheim

Medewerker ICT Servicedesk

0186-578888
info@iperen.com

Dennis de Haan

Medewerker ICT Servicedesk

0186-578888
info@iperen.com

Vincent Hofland

Hoofd ICT

0186-578888
info@iperen.com

Albert-Jan Smeerdijk

Software Ontwikkelaar

0186-578888
info@iperen.com

Jeroen van der Velden

Medewerker ICT Servicedesk

0186-578888
info@iperen.com

Bas Verzendaal

Tester

0186-578888
info@iperen.com

Monique de Winter

Tester

0186-578888
info@iperen.com

Twan van Breukelen

Stagiair Precisielandbouw

Bram van Oers

Technisch Specialist Precisielandbouw

06-12429100
oersb@iperen.com

Jan Jaap Roseboom

Technisch Specialist Precisielandbouw

06-13123386
roseboom@iperen.com

Anthon Slootweg

Projectleider Precisielandbouw

06-55715500
slootweg@iperen.com

Randy Wilbrink

Projectleider precisielandbouw

06-22545254
wilbrink@iperen.com

Ad van den Hoek

Operator Tapstraat

tankdienst@iperen.com

Jan-Kees van de Mark

Operator Tapstraat

tankdienst@iperen.com

Martin Oosdijk

Operator LLVM

Dylan Stolk

Operator LLVM / Tapstraat

Pieter Verzendaal

Operator Tapstraat

Rob van Baardewijk

Logistiek Planner

06-2224819
baardewijk@iperen.com

Jaco van Beem

Logistiek Planner

0187-618555
beem@iperen.com

Erwin de Bruine

Depothouder

0117-302117
bruine@iperen.com

Hanno Corré

Logistiek Planner

0187-618555
corre@iperen.com

Jan Willem van Kempen

Logistiek Planner

0186-578888
kempen@iperen.com

Edwin Kleijwegt

Logistiek Planner

0186-578888
kleijwegt@iperen.com

Arjen Oorbeek

Transportplanner

0186-578888
oorbeek@iperen.com

Clement Smit

Logistiek Planner

0186-578888
smit@iperen.com

Pieter Tanis

Teamleider Logistiek

06-51334065
tanis@iperen.com

Sander Bijl

Transportplanner

0186-578852
bijls@iperen.com

Rik Hamers

Logistiek Medewerker

0186-578854
hamers@iperen.com

Martijn Louwerse

Teamleider Transportplanning

0186-578891
louwersem@iperen.com

Marlies Bahlman

Marketing & Communicatie Medewerker

bahlman@iperen.com

Mayjel de Koning - Liu

Marketing & Communicatie Medewerker

Kristel Maas

Sectormarketeer Tuinbouw

maas@iperen.com

Laura van Oppen

Sectormarketeer Akkerbouw

oppen@iperen.com

Marleen de Vlieger

Sectormarketeer Fruitteelt

vliegerm@iperen.com

Marie-Anne Zwinkels

Hoofd Marketing & Communicatie

zwinkels@iperen.com

Rob Bekker

Operationeel Medewerker

Ronald de Boe

Operationeel Medewerker

Leendert van der Ree Doolaard

Plaatsvervangend Voorman

Elmer van Gendt

Operationeel Medewerker

Leo Koenekoop

Operationeel Medewerker

John Kooi

Voorman

Victor Laurentius

Operationeel Medewerker

Hans de Munck

Operationeel Medewerker

Peter Noordam

Operationeel Medewerker

Peter van de Ree

Operationeel Medewerker

Stephan Roos

Voorman

Marco van der Schoor

Logistiek Planner

0113-311245
schoor@iperen.com

Hans Seghers

Operationeel Medewerker

Sjoerd Sintmaartensdijk

Operationeel Medewerker

Pim Smits

Logistiek Medewerker

Kees Valstar

Logistiek Medewerker

Koen Verzendaal

Operationeel Medewerker

Reinier Vuijk

Operationeel Medewerker

Cor Wilken

Operationeel Medewerker

Frank van Winden

Operationeel Medewerker

Dick Wisse

Operationeel Medewerker

0113-311245

Dick Wolfert

Chauffeur

Renate Houweling - Bongers

Hoofd P&O

houweling@iperen.com

Floor den Dunnen - Heuser

Medewerker P&O

dunnen@iperen.com

Sanne Hersbach-van Breugel

Medewerker P&O

hersbach@iperen.com

Lieke Pals

Medewerker P&O

pals@iperen.com

Sander Blok

Hoofd Innovatie en Productmanagement meststoffen & biostimulanten

blok@iperen.com

Conno van Dam

Projectcoördinator

06-51258023
dam@iperen.com

Tinus Korevaar

Medewerker Document Control

0186-578878
korevaar@iperen.com

Jan-Willem Spaargaren

Wetenschappelijk Medewerker

06-22071723
spaargaren@iperen.com

Quinty Keijser

Receptioniste

0186-578888
keijser@iperen.com

Ilse Kruijthof

Receptioniste/Secretaresse

0186-578888
Kruijthof@iperen.com

Nanda Bakker

Office Manager

0186-578888
bakkerna@iperen.com

Jorien Barendregt-Beyer

Secretaresse

0186-578811
barendregt@iperen.com

Sarah Bosman

Secretaresse

0186-578888
bosman@iperen.com

Jolien Geluk - Noorthoek

Secretaresse

0187-618555
geluk@iperen.com

Vincent Hanemaaijer

Transportplanner

0186-578899
hanemaaijer@iperen.com

Fred de Ren

Transportplanner

0186-578888
ren@iperen.com

Ben van Belle

Transportplanner

0186-578853
belle@iperen.com

Erwin de Bruine

Depothouder IJzendijke

bruine@iperen.com

Eugenie de Kovel - Timmermans

Supply Chain Manager

kovel@iperen.com

Hans de Kroon

Bedrijfsleider Vestiging De Lier

kroon@iperen.com

Marcel Tazelaar

Bedrijfsleider Vestiging 's-Gravenpolder

06-12898743
tazelaar@iperen.com

Marco Zuidijk

Voorman Vestiging Oude-Tonge

zuidijk@iperen.com