Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

U bent hier: Home > Over Van Iperen > Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

Cock Besseling

Hoofd Administratie

0186-578839
besseling@iperen.com

Pieter Blijdorp

Administratief medewerker

blijdorp@iperen.com

Annemiek Uitenbroek - Buth

Administratief medewerker

0187-618548
uitenbroek@iperen.com

Lenie Hordijk

Administratief medewerker

hordijkl@iperen.com

Carola van der Linde

Administratief medewerker groenvoorziening

0187-618544
linde@iperen.com

Nel Luiten

Administratief medewerker

0187-618546
luiten@iperen.com

Lianne Mastenbroek

Administratief medewerker

0187-618547
mastenbroek@iperen.com

Jaap Schipper

Administratief medewerker

0186-578832
schipperja@iperen.com

Carolien Schrier

Administratief medewerker

0113-311245
schrier@iperen.com

Monique Snepvangers

Administratief medewerker

0187-618547
snepvangers@iperen.com

Babettte van der Staal

Debiteurenbeheerder

staal@iperen.com

Helene van der Stoep

Administratief medewerker

0186-578840
stoep@iperen.com

Micha Stultiens

Medewerker financiële administratie

stultiens@iperen.com

Thea in 't Veld

Administratief medewerker

0186-578837
veld@iperen.com

Miranda de Vette

Administratief medewerker

0187-618555
vette@iperen.com

Jantine van Wageningen

Administratief medewerker groenvoorziening

0187-618551
wageningen@iperen.com

Rinus van Rossum

Teamleider Akkerbouw / Productmanager gewasbescherming

06-83442324
rossum@iperen.com

Kees Gunter

Adviseur Akkerbouw

06-13147903
gunter@iperen.com

Jarco van Gurp

Adviseur Akkerbouw

06-53202775
gurp@iperen.com

Jan van der Slik

Adviseur Akkerbouw

06-53711216
slik@iperen.com

Jan van Vugt

Adviseur Akkerbouw

06-53711215
vugtj@iperen.com

Bart Boot

Adviseur Groenvoorziening (regio Zeeland en Brabant)

06-10458239
boot@iperen.com

Marco Hut

Adviseur Groenvoorziening (regio Zuid Holland, Noord Holland en Utrecht)

06-10457900
hut@iperen.com

Ronald Damme

Adviseur Fruitteelt

06-41747979
damme@iperen.com

Frank Eerland

Adviseur Fruitteelt

06-51258078
eerland@iperen.com

Andries Goeree

Adviseur Fruitteelt

06-12172817
goeree@iperen.com

Dennis Ammerlaan

Technisch specialist gewasbescherming/biologie.

06-13134429
ammerlaan@iperen.com

Arie Boers

Specialist bemesting Tuinbouw

06-10031145
boers@iperen.com

Dick Breugem

Specialist bemesting Tuinbouw

06-22370368
breugem@iperen.com

Edwin Datthijn

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-53378931
datthijn@iperen.com

Gert-Jan Dillo

Productmanager Tuinbouw / Horticulture

06-10980929
dillo@iperen.com

Cor de Groot

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-10980924
groot@iperen.com

Guido Halbersma

Specialist gewasbescherming Tuinbouw

06-83442324
halbersma@iperen.com

Ton van Hulten

Specialist bemesting Tuinbouw

06-12054020
hulten@iperen.com

Henk van der Meer

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-54634029
meer@iperen.com

Martien Melissant

Specialist bemesting

06-51192491
melissantm@iperen.com

Erik Noordam

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-13132009
noordam@iperen.com

Han Opstal

Han Opstal

06-22559078
opstal@iperen.com

Arjan Spaans

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-20597608
spaans@iperen.com

Richard van Spronsen

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-51204177
spronsen@iperen.com

Leen Struik

Sectormanager Tuinbouw

06-54237836
struik@iperen.com

Hans van Vliet

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-10980937
vlieth@iperen.com

Eric Watzeels

Teamleider bemestingsspecialisten Tuinbouw

06-53317465
watzeels@iperen.com

Bart van Wingerden

Specialist gewasbescherming Tuinbouw

06-49932056
wingerden@iperen.com

Wouter van Vliet

Salesmanager Tuinbouw

0186-578831
vliet@iperen.com

Kees Bout

Business Analist

bout@iperen.com

Wim Jaspers

Sectormanager Veehouderij

06-10995149
jaspers@iperen.com

Piet Riemersma

Specialist ruwvoer

06-10995625
riemersma@iperen.com

Evert Speksnijder

Business Controller

speksnijder@iperen.com

Jan Bakker

CEO

bakkerja@iperen.com

Dirk-Jan Bakker

Holding directeur

bakkerdj@iperen.com

Peter Kalkman

Commercieel directeur

kalkman@iperen.com

Dirk Bakker

Technisch directeur

bakkerd@iperen.com

Ageeth van Wel - Dibbits

Directie-assistent

wel@iperen.com

Floris Brussaard

Hoofd VMK en facilitaire dienst

06-22928043
brussaardf@iperen.com

Gert-Jan Huijzers

Onderhoudsmonteur

06-22925889
huijzers@iperen.com

Leendert Nobel

VMK - coördinator

06-53886664
nobel@iperen.com

Vincent Hofland

Coördinator ICT

hofland@iperen.com

Jeroen Barendregt

Medewerker ICT Servicedesk

barendregtj@iperen.com

Arjan Eijgelsheim

Medewerker ICT Servicedesk

eijgelsheim@iperen.com

Peter Kalkman

Hoofd In-Verkoop

kalkman@iperen.com

Michel van Alphen

Commercieel medewerker consumptiegranen & zaaizaden

0187-618553
alphen@iperen.com

Henk Arens

Commercieel medewerker binnendienst verkoop

0186-578805
arens@iperen.com

Jaco van Beem

Commerciële binnendienst

beem@iperen.com

Arjan van Belle

Commercieel medewerker consumptiegranen & zaaizaden

0186-578815
bellea@iperen.com

Gerard Bok

Commercieel medewerker verpakkingen

bokg@iperen.com

Ton Brussaard

Accountmanager

0186-578819
brussaardt@iperen.com

Hanno Corré

Commerciële binnendienst

06-13131171
corre@iperen.com

Cornee Dijke

Commercieel medewerker binnendienst in- en verkoop

dijke@iperen.com

Henk van der Ende

Commercieel medewerker binnendienst

ende@iperen.com

Rob Filius

Accountmanager

0186-578821
filius@iperen.com

Frans Hollaar

Commercieel medewerker binnendienst verkoop

0186-578871
hollaar@iperen.com

Mauries Huizer

Commercieel medewerker binnendienst gewasbescherming / verpakkingen

huizer@iperen.com

Jaap Kamp

Commercieel medewerker binnendienst verkoop

kamp@iperen.com

Tinus Korevaar

Commercieel medewerker binnendienst

0186-578878
korevaar@iperen.com

Maarten Mourits

Commercieel medewerker binnendienst meststoffen

0186-578808
mourits@iperen.com

Christine Huibers - van de Velde

Commercieel medewerker binnendienst

velde@iperen.com

Ruben Verdonk

Commerciële binnendienst

0187-618550
verdonk@iperen.com

Leendert de Vries

Commercieel medewerker binnendienst

vries@iperen.com

John van Vugt

Commercieel medewerker binnendienst

vugt@iperen.com

Conno van Dam

Projectcoördinator

06-51258023
dam@iperen.com

Anthon Slootweg

Specialist precisielandbouw

06-55715500
slootweg@iperen.com

Randy Wilbrink

Projectleider precisielandbouw

06-13147904
wilbrink@iperen.com

Ad van den Hoek

Operator LLVM

tankdienst@iperen.com

Gert Kok

Operator LLVM

kok@iperen.com

Jan-Kees van de Mark

Operator LLVM

tankdienst@iperen.com

Wim van Liere

Logistiek medewerker

0113-311245

Rob Bekker

Schonen en opzakken zaaizaad

Ben van Belle

Planner stukgoed

0186-578853
belle@iperen.com

Kees van den Bergh

Planner Tanktransport

berghk@iperen.com

Sander Bijl

Planner tanktransport

0186-578852
bijls@iperen.com

Rick Hamers

Medewerker expeditie

0186-578854
hamers@iperen.com

Daan van den Hoek

Chauffeur

Eugenie de Kovel - Timmermans

Supply Chain Manager

kovel@iperen.com

Martin Lodewijk

Martin Lodewijk

Martijn Louwerse

Hoofd Logistiek

0186-578891
louwersem@iperen.com

Hans de Munck

Chauffeur

Arjen Oorbeek

Planner stukgoed

oorbeek@iperen.com

John Pieper

Magazijnmedewerker

0113-311245

Dick Wisse

Chauffeur / magazijnmedewerker

0113-311245

Dick Wolfert

Chauffeur

Marco Zuidijk

Teamleider Logistiek

06-12991374
zuidijk@iperen.com

Marlies Bahlman

Assistente Marketing & Communicatie

bahlman@iperen.com

Marielle de Klerk

Sectormarketeer Akkerbouw

klerk@iperen.com

Marleen van de Vate - de Vlieger

Sectormarketeer Fruitteelt

0113-311245
vate@iperen.com

Marie-Anne Zwinkels

Hoofd Marketing & Communicatie

zwinkels@iperen.com

Renate Houweling - Bongers

Hoofd P&O

0186578888
houweling@iperen.com

Sanne Hersbach - van Breugel

Medewerker P&O

0186-578888
hersbach@iperen.com

Sander Blok

Hoofd Projecten

06-10980938
blok@iperen.com

Bas Verzendaal

Projectmedewerker

06-22286167
verzendaal@iperen.com

Dorine Buijk

Receptioniste

buijk@iperen.com

Jorien Barendregt - Beyer

Senior Secretaresse

0186-578811
barendregt@iperen.com

Jolien Geluk - Noorthoek

Secretaresse

0187-618555
geluk@iperen.com

Sanne Hersbach - van Breugel

Hoofd secretariaat

hersbach@iperen.com

Samantha Nice

Senior Secretaresse

nice@iperen.com

Birgit Wortel

Secretaresse

wortel@iperen.com

Marco van der Ree Doolaard

Hoofd Terrein

06-20600940
ree@iperen.com

Terreinmedewerkers


Marco van der Schoor

Assistent bedrijfsleider

0113-311245
schoor@iperen.com

Marcel Tazelaar

Bedrijfsleider vestiging 's-Gravenpolder

06-12898743
tazelaar@iperen.com

Pieter Tanis

Bedrijfsleider vestiging Oude-Tonge

06-51334065
tanis@iperen.com