Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

U bent hier: Home > Over Van Iperen > Onze medewerkers: passie voor groei van gewassen

Cock Besseling

Hoofd Administratie

0186-578839

Pieter Blijdorp

Medewerker financiële administratie

Lenie Hordijk-van Harberden

Debiteurenbeheerder

Carola van der Linde

Administratief medewerker groenvoorziening

0187-618544

Nel Luiten-Versteeg

Administratief medewerker

0187-618546

Lianne Mastenbroek-Sneep

Administratief medewerker

0187-618547

Jaap Schipper

Medewerker financiële administratie

0186-578832

Monique Snepvangers-Mangelaars

Administratief medewerker

0187-618547

Babette van der Staal

Debiteurenbeheerder

Helene van der Stoep

Medewerker financiële administratie

0186-578840

Micha Stultiens

Medewerker financiële administratie

Thea in 't Veld

Medewerker financiële administratie

0186-578837

Miranda de Vette-van der Winden

Administratief medewerker

0187-618555

Rinus van Rossum

Teamleider Akkerbouw / Productmanager gewasbescherming

06-83442690
rossum@iperen.com

Kees Gunter

Adviseur Akkerbouw

06-13147903
gunter@iperen.com

Jarco van Gurp

Adviseur Akkerbouw

06-53202775
gurp@iperen.com

Jan van der Slik

Adviseur Akkerbouw

06-53711216
slik@iperen.com

Jan van Vugt

Adviseur Akkerbouw

06-53711215
vugtj@iperen.com

Bart Boot

Adviseur Groenvoorziening (regio Zeeland en Brabant)

06-10458239
boot@iperen.com

Marco Hut

Adviseur Groenvoorziening (regio Zuid Holland, Noord Holland en Utrecht)

06-10457900
hut@iperen.com

Frank Eerland

Adviseur Fruitteelt

06-51258078
eerland@iperen.com

Frans Eerland

Technisch specialist Fruitteelt

06-10713823
eerlandfr@iperen.com

Andries Goeree

Adviseur Fruitteelt

06-12172817
goeree@iperen.com

Martin Tolhoek

Commercieel technisch specialist Fruitteelt

06-10672915
tolhoek@iperen.com

Dennis Ammerlaan

Technisch specialist gewasbescherming/biologie

06-13134429
ammerlaan@iperen.com

Dick Breugem

Specialist bemesting Tuinbouw

06-22370368
breugem@iperen.com

Edwin Datthijn

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-53378931
datthijn@iperen.com

Cor de Groot

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-10980924
groot@iperen.com

Guido Halbersma

Specialist gewasbescherming Tuinbouw

06-83442324
halbersma@iperen.com

Ton van Hulten

Specialist bemesting Tuinbouw

06-12054020
hulten@iperen.com

Henk van der Meer

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-54634029
meer@iperen.com

Erik Noordam

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-13132009
noordam@iperen.com

Han Opstal

Technisch Specialist Waterkwaliteit

06-22559078
opstal@iperen.com

Arjan Spaans

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-20597608
spaans@iperen.com

Richard van Spronsen

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-51204177
spronsen@iperen.com

Bart van Wingerden

Specialist gewasbescherming Tuinbouw

06-49932056
wingerden@iperen.com

Herman Vermeer

Technisch Specialist gewasbescherming/Biologie

06-49641909
vermeer@iperen.com

Wouter van Vliet

Salesmanager Tuinbouw

0186-578831
vliet@iperen.com

Hans van Vliet

Commercieel technisch specialist Tuinbouw

06-10980937
vlieth@iperen.com

Eric Watzeels

Teamleider bemestingsspecialisten Tuinbouw

06-53317465
watzeels@iperen.com

Wim Jaspers

Sectormanager Veehouderij

06-10995149
jaspers@iperen.com

Piet Riemersma

Specialist ruwvoer

06-10995625
riemersma@iperen.com

Kees Bout

Business Analist

bout@iperen.com

Frans Verwer

Business Support Manager

06-81335633
verwer@iperen.com

Dirk-Jan Bakker

Holding directeur

Peter Kalkman

Commercieel directeur

Dirk Bakker

Technisch directeur

Evert Speksnijder

Financieel directeur

Karla de Geus-Teekens

Directie assistente

Floris Brussaard

Hoofd VMK en facilitaire dienst

06-22928043
brussaardf@iperen.com

Gert-Jan Huijzers

Onderhoudsmonteur

06-22925889
huijzers@iperen.com

Leendert Nobel

VMK - coördinator

06-53886664
nobel@iperen.com

Anneke Bakker-Bakker

Interieurverzorgster

0187-618555

Ina Clement-Slinger

Interieurverzorgster

0187-618555

Betty Keijzer-van Vugt

Interieurverzorgster

0186-578888

Eliene de Leeuw-de Kraker

Interieurverzorgster

0113-311245

Willy Lettinga-de Boer

Medewerker Facilitaire Zaken

0186-578888

Koos de Vroed

Interieurverzorger

0186-578888

Vincent Hofland

Hoofd ICT

0186-578888
info@iperen.com

Peter van Bezooijen

Software Ontwikkelaar

0186-578888
info@iperen.com

Arjan Eijgelsheim

Medewerker ICT Servicedesk

0186-578888
info@iperen.com

Frank van Geest

Software Ontwikkelaar

0186-578888
info@iperen.com

Dennis de Haan

Medewerker ICT Servicedesk

0186-578888
info@iperen.com

Albert-Jan Smeerdijk

Software Ontwikkelaar

0186-578888
info@iperen.com

Bas Verzendaal

Tester

0186-578888
info@iperen.com

Melvin Yzer

Tester

0186-578888
info@iperen.com

Michel van Alphen

Commercieel medewerker consumptiegranen & zaaizaden

0187-618553
alphen@iperen.com

Jaco van Beem

Medewerker In/Verkoop Binnendienst

0187-618543
beem@iperen.com

Lydia Bakker

Medewerker In/Verkoop Binnendienst Meststoffen

0186-578824
bakkerl@iperen.com

Arjan van Belle

Commercieel medewerker consumptiegranen & zaaizaden

0186-578815
bellea@iperen.com

Brandon Boekee

Medewerker In/Verkoop Binnendienst Meststoffen

0186-578876
boekee@iperen.com

Gerard Bok

Commercieel medewerker verpakkingen

0186-578868
bokg@iperen.com

Marit van den Brand

Medewerker In/Verkoop Binnendienst Dronten

0186-578889
brand@iperen.com

Ton Brussaard

Accountmanager

0186-578819
brussaardt@iperen.com

Hanno Corré

Commerciële binnendienst

0187-618555
corre@iperen.com

Henk van der Ende

Medewerker In/Verkoop Binnendienst

0186-578863
ende@iperen.com

Rob Filius

Accountmanager

0186-578821
filius@iperen.com

Mauries Huizer

Teamleider In/Verkoop Binnendienst

0186-578846
huizer@iperen.com

Peter Kalkman

Commercieel directeur

kalkman@iperen.com

Tinus Korevaar

Medewerker Document Control

0186-578878
korevaar@iperen.com

Ilze Looij

Medewerker In/Verkoop Binnendienst

looij@iperen.com

Jan Mol

Medewerker In/Verkoop Binnendienst

0186-578877
molja@iperen.com

Maarten Mourits

Commercieel medewerker binnendienst meststoffen

0186-578808
mourits@iperen.com

Annemiek Uitenbroek - Buth

Coördinator In/Verkoop Binnendienst

0187-618548

Anita Viskil

Medewerker In/Verkoop Binnendienst Gewasbeschermingsmiddelen

0186-578848
viskil@iperen.com

Leendert de Vries

Medewerker In/Verkoop Binnendienst Verpakkingen

0186-578802
vries@iperen.com

Conno van Dam

Projectcoördinator

06-51258023
dam@iperen.com

Jan Jaap Roseboom

Technisch specialist Precisielandbouw

06-13123386
roseboom@iperen.com

Marianne Hoogmoed

Wetenschappelijk Medewerker Bodem

0186-578888
hoogmoed@iperen.com

Bram van Oers

Technisch Specialist Precisielandbouw

06-12429100
oersb@iperen.com

Anthon Slootweg

Technisch specialist Precisielandbouw

06-55715500
slootweg@iperen.com

Randy Wilbrink

Projectleider precisielandbouw

06-22545254
wilbrink@iperen.com

Ad van den Hoek

Operator LLVM

tankdienst@iperen.com

Jan-Kees van de Mark

Operator LLVM

tankdienst@iperen.com

Rob Bekker

Schonen en opzakken zaaizaad

Ben van Belle

Planner stukgoed

0186-578853
belle@iperen.com

Kees van den Bergh

Planner Tanktransport

berghk@iperen.com

Sander Bijl

Planner tanktransport

0186-578852
bijls@iperen.com

Erwin de Bruine

Depothouder

0117-302117
bruine@iperen.com

Cornee Dijke

Logistiek Planner

0186-578874
dijke@iperen.com

Rick Hamers

Medewerker Logistiek

0186-578854
hamers@iperen.com

Daan van den Hoek

Chauffeur

Eugenie de Kovel - Timmermans

Supply Chain Manager

kovel@iperen.com

Wim van Liere

Logistiek medewerker

0113-311245

Martin Lodewijk

Chauffeur

Martijn Louwerse

Hoofd Logistiek

0186-578891
louwersem@iperen.com

Hans de Munck

Chauffeur

Arjen Oorbeek

Planner stukgoed

oorbeek@iperen.com

John Pieper

Eerste Magazijnmedewerker

0113-311245

Marco van der Ree Doolaard

Logistiek Planner

0186-578847
ree@iperen.com

John van Vugt

Demand & Supply planner

0186-578827
vugt@iperen.com

Cor Wilken

Medewerker logistiek

Dick Wisse

Chauffeur / magazijnmedewerker

0113-311245

Dick Wolfert

Chauffeur

Marco Zuidijk

Voorman

zuidijk@iperen.com

Marlies Bahlman

Assistente Marketing & Communicatie

bahlman@iperen.com

Marielle de Klerk

Sectormarketeer Akkerbouw

klerk@iperen.com

Kristel Maas

Sectormarketeer Tuinbouw

maas@iperen.com

Marleen de Vlieger

Sectormarketeer Fruitteelt

vliegerm@iperen.com

Marie-Anne Zwinkels

Hoofd Marketing & Communicatie

zwinkels@iperen.com

Renate Houweling - Bongers

Hoofd P&O

houweling@iperen.com

Sanne Hersbach-van Breugel

Medewerker P&O

hersbach@iperen.com

Thirza Kabbedijk-van der Heijden

Medewerker P&O

kabbedijk@iperen.com

Muriëlle van Meer

Medewerker P&O

meerm@iperen.com

Lieke Pals

Medewerker P&O

pals@iperen.com

Sander Blok

Hoofd Productmanagement

06-10980938
blok@iperen.com

Jaap Kamp

Projectmedewerker

kamp@iperen.com

Quinty Keijser

Receptioniste

keijser@iperen.com

Dieke van der Want - Klerk

Receptioniste

klerkd@iperen.com

Nanda Bakker

Office Manager

0186-578888
bakkerna@iperen.com

Jorien Barendregt-Beyer

Senior Secretaresse

0186-578811
barendregt@iperen.com

Sarah Bosman

Secretaresse

bosman@iperen.com

Samantha Charité-Nice

Senior Secretaresse

nice@iperen.com

Jolien Geluk - Noorthoek

Secretaresse

0187-618555
geluk@iperen.com

Stephan Roos

Meewerkend Voorman Terrein

06-53865748
roos@iperen.com

Terreinmedewerkers


Marco van der Schoor

Assistent bedrijfsleider

0113-311245
schoor@iperen.com

Marcel Tazelaar

Bedrijfsleider vestiging 's-Gravenpolder

06-12898743
tazelaar@iperen.com

Pieter Tanis

Bedrijfsleider vestiging Oude-Tonge

06-51334065
tanis@iperen.com