Terracottem Universal en Turf

Afbeelding Terracottem Universal en Turf
13 november 2023

TerraCottem Universal gebruiken we sinds een aantal jaren als bodemverbeteraar bij het aanplanten van bomen en heesters. Het is een mengsel van groeistimulatoren, waterabsorberende polymeren, mineralen, traagwerkende en organische meststoffen en lava. Deze polymeren absorberen en bergen water rondom de wortels, wat dan langer beschikbaar blijft voor de plant of boom. We hebben diverse objecten bij de zanderige kuststreek (of droogtegevoelige gronden) met dit product toegepast bij de aanplant. Juist bij deze bodems is dit een ideale toevoeging voor een gezonde groei van een plant en boom. De dosering is afhankelijk van het gebruiksdoeleinde. Ook voor bloembakken (schalen), daktuinen en hanging baskets is TerraCottem Universal een ideaal product om voor langere periode voeding en polymeren mee te geven. Meng de TerraCottem Universal goed door de (uitkomende) grond of potgrond. Vergeet ook zeker niet na aanplant de bodem overvloedig te begieten met water. Lees goed de technische fiches voor alle belangrijke tips voor bij aanplant.

TerraCottem Universal is te verkrijgen in emmertjes van 5 kg en zakken van 10 en 20 kg.

TerraCottem Turf

Op nieuwe of te renoveren gazons maken we gebruik van Terracottem Turf. Dit product heeft dezelfde eigenschappen als Terracottem Universal. Wij adviseren een dosering van 120 gram per m2. Belangrijk is dat dit homogeen door de bestaande bodem wordt gemengd.

TerraCottem Turf is te verkrijgen in 20 kg verpakking.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Dagelijks schakelen voor het mooiste sportveld
Klantverhaal Bemesting

Dagelijks schakelen voor het mooiste sportveld

Als Kleinbloesem twijfelt of als hij advies nodig heeft, belt hij Bart Boot, adviseur groenvoorziening bij Van Iperen. Irado en Van Iperen hebben pas hun samenwerking voor negen jaar vastgelegd. 'Van Iperen biedt een totaalpakket van advies en producten.

Afbeelding Assortiment tuingereedschap
Nieuws Bemesting

Assortiment tuingereedschap

Naast ons aanbod van advies en levering van meststoffen, potgronden, zaden, substraten etc. bieden wij voor hoveniers en groenvoorzieners nog een beperkt assortiment aan van diverse materialen.

Afbeelding Nieuw product: Miscanthus Mulch als bodembedekker
Teeltactualiteit Bodem

Nieuw product: Miscanthus Mulch als bodembedekker

Miscanthus Mulch is een duurzame en milieuvriendelijke bodembedekker die wordt geproduceerd uit vezels van de Miscanthus Giganteus plant. Het biedt diverse voordelen voor zowel de bodem als de beplanting. Daarnaast ziet een mulchlaag van Miscanthus er zeer netjes en fris uit.