Minder spuiten zorgt voor betere bio-balans

Afbeelding Minder spuiten zorgt voor betere bio-balans

Henry Satter uit Zuilichem past een nieuwe strategie toe voor luisbestrijding, ontwikkeld door toeleverancier Van Iperen. „Voorspuiten doen we niet meer en als het kan spuiten we ook niet meer schoon voor de oogst”, zegt de chrysantenteler. „We hebben insectengaas voor de luchtramen, zetten meer biologische bestrijders in, gebruiken brandnetelgier als plantversterker en scouten zorgvuldig. Er zijn aandachtspunten, maar het loopt beter dan ik had gedacht.”

Lees hier het volledige artikel uit de Bloemisterij.

Advies afgestemd op uw situatie

Benieuwd wat biologie voor u kan doen?

Wilt u dat wij contact met u opnemen?

Laat uw gegvens dan hier achter.

"*" geeft vereiste velden aan

Afbeelding Wilt u dat wij contact met u opnemen?
Afbeelding Minder spuiten zorgt voor betere bio-balans

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Biologie bestellen rond Pinksteren 2026
Nieuws Biologie

Biologie bestellen rond Pinksteren 2026

Afbeelding Biologie bestellen rond Hemelvaart 2026
Nieuws Biologie

Biologie bestellen rond Hemelvaart 2026

Graag informeren wij u de uitlevering van biologie in dagen na Hemelvaartsdag. Op Hemelvaartsdag zijn wij gesloten en wordt er geen biologie uitgeleverd. Voor de leverdagen erna wijzigen een aantal zaken. Per leverdag worden de uiterste bestelmomenten benoemd.  

Afbeelding Gelezen in Onder Glas: Komkommerteler Mark Meuleman streeft nultolerantie na in luisbeheersing
Klantverhaal Biologie

Gelezen in Onder Glas: Komkommerteler Mark Meuleman streeft nultolerantie na in luisbeheersing

Technisch Specialist Mart van Buren noemt dat bijzonder: “Jullie zijn echt een voorbeeldbedrijf van hoe er wordt omgegaan met biologische gewasbescherming en preventie. Het is uniek dat je een heel jaar geen luizen hebt gezien.”