Aardappelen efficiënt bemesten met fertigatie

Afbeelding Aardappelen efficiënt bemesten met fertigatie

Het gaat vaak over fertigatie in uien, maar ook in aardappel kan fertigatie bijdragen aan een efficiënte bemesting. Door het doen van proeven vinden we voor zowel pootgoed als consumptie-aardappelen de meest efficiënte stikstofbemesting. Isabel vertelt in deze video meer over de proef. Meer weten over fertigatie? Bezoek één van onze bijeenkomsten of lees meer.

 

Afbeelding Aardappelen efficiënt bemesten met fertigatie

Aanstaande bijeenkomst

Toekomstige bijeenkomsten

Afbeelding Aardappelen efficiënt bemesten met fertigatie
27 augustus 2026
Noordlangeweg 42, Colijnsplaat

Uiendag | Colijnsplaat

Van harte welkom op de Uiendag op 27 augustus 2026. Ook dit jaar ligt er weer een fertigatieproef op de Rusthoeve in Colijnsplaat. Er is dit jaar onderzoek gedaan naar verschillende teeltsystemen en bemestingsstrategieën.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Alles over fertigatie | teeltsystemen
Technische achtergrond Fertigatie

Alles over fertigatie | teeltsystemen

Het telen van uien op ruggen in combinatie met fertigatie blijkt vaak de meeste opbrengst te geven. Maar is dat ook zo voor uw teelt? Welke opties zijn er en wat zijn de voor- en nadelen ervan? Fertigatiespecialist Mikey Akkermans vertelt het in deze video.

Afbeelding Knolzetting: een kritisch moment in uw aardappelteelt
Teeltactualiteit Bemesting

Knolzetting: een kritisch moment in uw aardappelteelt

In dit bericht vragen wij uw aandacht voor het kritische groeimoment van stoloonvorming en knolzetting in de aardappelteelt.

Afbeelding Kennis als kompas op Aardappeldemodag 2026
Medewerkersverhaal Bemesting

Kennis als kompas op Aardappeldemodag 2026

Kennis is van groot belang voor de toekomst van de aardappelsector, omdat we gezonde gewassen moeten blijven telen. Aardappelen zijn gevoelig voor ziekten en plagen en vragen daarnaast om een optimale voeding. Daarvoor zullen middelen beschikbaar moeten blijven, waarbij het essentieel is dat het gebruik ervan zo laag mogelijk wordt gehouden