Precisiebemesting met Precisieteelt Plus

Afbeelding Precisiebemesting met Precisieteelt Plus

Tijdens het groeiseizoen zijn er veel mogelijkheden om uw teelt te optimaliseren met behulp van precisieteelt. Specialist Bram van Oers en akkerbouwer Bas Goense vertellen hoe Precisieteelt Plus tijdens het poten en bemesten van het gewas ingezet kan worden en hoe dat bijdraagt aan een hogere uniformiteit.

Onze Precisieteelt Plus specialisten denken graag met u mee over de mogelijkheden op uw perceel. Neem contact op met de button hieronder.

Afbeelding Precisiebemesting met Precisieteelt Plus
Afbeelding Precisiebemesting met Precisieteelt Plus

Neem contact op

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Gelezen in Boerderij: doelen behalen door slimmer bemesten
Medewerkersverhaal Bemesting

Gelezen in Boerderij: doelen behalen door slimmer bemesten

Jan Jaap Roseboom werd door vakblad Boerderij geïnterviewd over de bijdrage van fertigatie en Mijn Groei aan efficiënt stikstof bemesten.

Afbeelding “Meer controle met fertigatie en data”
Klantverhaal Fertigatie

“Meer controle met fertigatie en data”

Fertigatiespecialist Thijs Moerman werd geïnterviewd door Groenten & Fruit over fertigatie. Voor deze video waren we te gast bij loonbedrijf Van der Poel in Abbenbroek, waar dit jaar voor het eerst een perceel zaaiuien is voorzien van fertigatieslangen. Daar spraken we ook met Peter van der Poel over zijn motivatie en aanpak voor fertigatie.

Afbeelding Bijbemesting in diverse gewassen
Technische achtergrond Bemesting

Bijbemesting in diverse gewassen

Bijbemesting en gewasverzorging verdienen uw volle aandacht de komende periode. Nu steeds meer gewassen aan hun volle bladontwikkeling willen gaan werken, neemt de behoefte aan de mineralen zoals stikstof, kali, magnesium, zwavel, calcium en sporenelementen sterk toe.