Terugblik Zeeuwse Fruitteeltdag 2025

Afbeelding Terugblik Zeeuwse Fruitteeltdag 2025
27 januari 2025

Donderdag 23 januari was het hele fruitteam aanwezig op de Zeeuwse Fruitteeltdag in de Zeelandhallen in Goes. De beurs trok veel bezoekers uit de regio Zuidwest Nederland, maar ook uit Midden-Nederland, België en zelfs uit Duitsland. Ook onze stand trok veel bezoekers. Het was eigenlijk geen moment rustig in de stand. De poster gaf alvast een kleine vooruitblik op het thema van dit jaar ‘Hoe zorgen we voor een weerbare boomgaard?’

Verder waren op de beurs nog veel andere interessante zaken te zien zoals nieuwe trekkers en spuitmachines, oogstmechanisatie, nieuwe rassen bij appel en peer en fertigatiesystemen. Opvallend was verder het aantal nieuwe snoeimachines. Als Van Iperen kijken terug op een hele geslaagde dag.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Teeltadvies | perenbladvlo, fruitmot, zwartvruchtrot, bewaarziekten, vastspuiten en bladvoeding
Teeltactualiteit Gewasbescherming

Teeltadvies | perenbladvlo, fruitmot, zwartvruchtrot, bewaarziekten, vastspuiten en bladvoeding

Lees in dit teeltadvies meer over de perenbladvlo en de fruitmot. Ook leest u meer over de hoge aantasting van zwartvruchtrot, bewaarziekten, vastspuiten en bladvoeding.

Afbeelding Teeltadvies | peerluis, fruitmot, perenbladvlo en zwartvruchtrot
Teeltactualiteit Gewasbescherming

Teeltadvies | peerluis, fruitmot, perenbladvlo en zwartvruchtrot

Lees in dit teeltadvies meer over peerluis en fruitmot. Ook leest u meer over de perenbladvlo en de toenemende druk van zwartvruchtrot op verschillende percelen.

Afbeelding Uw spuitlicentie actueel houden
Nieuws

Uw spuitlicentie actueel houden

Op 1 juli verlopen traditioneel veel spuitlicenties. Het kan dus zijn dat ook uw licentie inmiddels niet meer geldig is. Is uw licentie ook verlopen maar heeft u wel een nieuwe licentie behaald? Upload uw nieuwe licentie dan zo snel mogelijk via Mijn Iperen. Zo zorgen we ervoor dat er geen vertraging ontstaat rondom het bestellen van producten.