Miscanthus Mulch is een duurzame en milieuvriendelijke bodembedekker die wordt geproduceerd uit vezels van de Miscanthus Giganteus plant. Deze mulch is een uitstekend en goedkoper alternatief voor traditionele bodembedekkers zoals schors, houtsnippers of stro. Het biedt diverse voordelen voor zowel de bodem als de beplanting. Daarnaast ziet een mulchlaag van Miscanthus er zeer netjes en fris uit.
Miscanthus Mulch is volledig hernieuwbaar, en wordt geteeld door Nederlandse agrariërs. Nadat er in februari-april geoogst is, groeit het gewas opnieuw aan. De teelt van Miscanthus vereist geen bestrijdingsmiddelen, (kunst)mest en watergift nadat de teelt zich gevestigd heeft. Daarnaast legt de Miscanthus ongeveer 4 ton CO2vast in de bodem per hectare per jaar.
Organische stof: 85-95%
Uiterlijk: Houtachtige snipper
Zoutgehalte (EC): <1 ms/cm
Ph: 6-7,5
Droge Stof: 80-90%
Neem contact op met één van onze specialisten.
Alle rechten voorbehouden. Niets uit dit bericht mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar gemaakt in enige vorm of op welke wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever.