Video Mijn Scouting: eenvoudig in gebruik

Afbeelding Video Mijn Scouting: eenvoudig in gebruik

Niels IJzerman van Kwekerij Baas geeft aan hoe eenvoudig de tool is in gebruik. Hij heeft de kassen van de diverse locaties zelf ingetekend. Patrick Smidt licht toe hoe Mijn Scouting ondersteunt bij het onder controle houden van ziekten en plagen.

Kijk hier voor meer informatie over Mijn Scouting.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Zo herkent u belangrijke plaaginsecten in komkommer
Technische achtergrond Biologie

Zo herkent u belangrijke plaaginsecten in komkommer

Voor het gezond houden van het gewas en het snel aanpakken van ziekten en plagen is het van belang dat deze plagen en ziekten snel opgemerkt en herkend worden. Regelmatig gewasscouten is hierin essentieel en daarbij is het net zo belangrijk om te weten waar u naar zoekt. Het gewas laat vaak al zien waar het last van heeft, voordat u de plaag zelf ziet lopen. Herken de signalen en handel als het nodig is!

Afbeelding Wie wordt de beste insecten-spotter van de HortiContact?
Technische achtergrond Biologie

Wie wordt de beste insecten-spotter van de HortiContact?

Wij hebben een online game gemaakt waarin u in de huid van het roofinsect kan kruipen. Uw missie: zoveel mogelijk plaaginsecten wegjagen. Maar let op: raakt u een bloemetje of een groentegewas, dan ligt u eruit. De beste rovers van de Horticontact belonen we met een heerlijke slagroomtaart

Afbeelding Meld resten en oude gewasbeschermingsmiddelen nu aan bij STORL
Nieuws Gewasbescherming

Meld resten en oude gewasbeschermingsmiddelen nu aan bij STORL

In 2026 is het weer mogelijk om eenvoudig resten van oude, vervallen middelen gewasbescherming te laten afvoeren. Meer informatie en aanmelden kan via de website van STORL.