Akkerbouwavond Oude-Tonge

Afbeelding Akkerbouwavond Oude-Tonge
6 november 2023

Wij nodigen u van harte uit op onze akkerbouwavond. We delen de nieuwste ontwikkelingen en bieden antwoord op de vraag: “Hoe houden we de gewassen fit?” Aansluitend is er tijd om gezellig met elkaar bij te praten onder het genot van een hapje en drankje.*

Programma
19:00 uur Inloop
19:30 uur Opening
19:45 uur Inzicht in een gezonde bodem
20:00 uur Stress en weerbestendig planten voeden
20:40 uur Pauze
21:00 uur Resistentie management
21:45 uur Hapje/drankje

Aanmelden
In verband met de catering vragen wij u zich aan te melden.

*Er is geen mogelijkheid uw spuitlicentie te verlengen tijdens deze bijeenkomst.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Kali-, calcium- en magnesiumvoeding van uw kalibehoeftige gewassen
Technische achtergrond

Kali-, calcium- en magnesiumvoeding van uw kalibehoeftige gewassen

Wanneer en welke kalimeststof strooien? “Vroeg” over de vorst strooien: Voor een vroege kalibemesting kunt u meestal gebruik maken van chloorhoudende kali.

Afbeelding Precisiebemesting met Precisieteelt Plus
Technische achtergrond

Precisiebemesting met Precisieteelt Plus

Tijdens het groeiseizoen zijn er veel mogelijkheden om uw teelt te optimaliseren met behulp van precisieteelt. Specialist Bram van Oers en akkerbouwer Bas Goense vertellen hoe Precisieteelt Plus tijdens het poten en bemesten van het gewas ingezet kan worden en hoe dat bijdraagt aan een hogere uniformiteit.

Afbeelding Uw gewas goed gevoed
Technische achtergrond

Uw gewas goed gevoed

Een goed gevoed gewas is de basis van een geslaagde teelt. U wilt uw gewas op het juiste moment, op de juiste plaats, de juiste meststoffen, in de juiste hoeveelheid meegeven. De 4 J’s. Op deze manier geeft u uw gewas het meest mee voor een gezond groeiseizoen en benut u uw bemestingsruimte zo efficiënt mogelijk.