Overzicht van het biostimulantenlandschap

Afbeelding Overzicht van het biostimulantenlandschap

Er zijn veel verschillende soorten biostimulanten op de markt. Zo zijn er producten met aminozuren, humuszuren, plant- en zeewierextracten, bacteriën, schimmels en kruidenextracten. Allemaal met hun eigen werking en voordelen.  Het kan hierdoor soms best lastig zijn om het overzicht te houden en te weten welke biostimulant u het best kunt inzetten in uw situatie.

Productmanager Sander Vermeer legt in deze video uit hoe de verschillende soorten biostimulanten werken en wanneer je ze het best kan inzetten. Uiteindelijk blijft het inzetten maatwerk, neem contact op met onze specialisten voor gericht advies op uw teelt.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Biostimulant of gewasbescherming? Ontdek het verschil
Biostimulanten

Biostimulant of gewasbescherming? Ontdek het verschil

Biostimulanten krijgen steeds meer aandacht binnen de tuinbouw. Ze helpen om gewassen vitaler en weerbaarder te maken. Gewasbeschermingsmiddelen hebben een andere functie: ze bestrijden ziekten, plagen en onkruiden. Toch worden deze twee productgroepen nog regelmatig door elkaar gehaald. Wat is precies het verschil?

Afbeelding Gelezen in KAS: Open kaart spelen om te vergroenen
Klantverhaal Biologie

Gelezen in KAS: Open kaart spelen om te vergroenen

Als groeispecialist, zoals Van Iperen al meer dan 100 jaar actief is, moet je van vele markten thuis zijn. Terwijl de ene specialist een plan maakt om plagen in de gerberateelt aan te pakken, komt een andere specialist met een advies om met biostimulanten de planten beter te laten wortelen. En weer een andere collega is als onderzoeker aan de slag om te zien hoe dat in de praktijk uitpakt. Dat gebeurt allemaal bij Flower Harmony.

Afbeelding Gelezen in Onder Glas: Biostimulanten steeds groter onderdeel van weerbare systemen
Medewerkersverhaal Biostimulanten

Gelezen in Onder Glas: Biostimulanten steeds groter onderdeel van weerbare systemen

Onder Glas sprak met 4 specialisten over de ontwikkelingen op het gebied van biostimulanten, onder die specialisten ook onze Product Manager Biostimulanten Sander Vermeer. Lees zijn kijk op dit onderwerp in Onder Glas of via onderstaande pdf.