Maak fertigatie makkelijker met Teon B

Afbeelding Maak fertigatie makkelijker met Teon B

We staan aan het begin van de celstrekkingsperiode, een belangrijke fase in de groei van het gewas. Dit betekent ook een nieuwe stap in uw bemestingsstrategie. Met fertigatie kunt u kiezen voor vaste meststoffen, maar het is ook mogelijk om vloeibare meststoffen toe te dienen, zoals Powerdrip Teon B. Deze meststof is speciaal ontwikkeld om het gewas tijdens deze groeifase optimaal te ondersteunen.

Bekijk de video en ontdek hoe Powerdrip Teon B werkt en welke voordelen fruitteler Marco Schipper ervaart in de praktijk.

Afbeelding Maak fertigatie makkelijker met Teon B

Wilt u meer weten over Teon B?

Neem contact op met uw adviseur voor advies op maat.

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Rondje boomgaard bij fruitteeltbedrijf Van Wetten | maart 2026
Klantverhaal Bemesting

Rondje boomgaard bij fruitteeltbedrijf Van Wetten | maart 2026

Het seizoen in de fruitteelt is begonnen, dat betekend ook dat we weer een eerste rondje maken door de boomgaard. Technisch Specialist Thom van der Riet maakt samen met Bas van Wetten een rondje door de boomgaard in Piershil. Ze bespreken de actualiteiten van dit moment: fruitspintmijt in appel en ijzerbemesting.

Afbeelding Teeltadvies Prunus | bloei en wintervlinder
Teeltactualiteit Gewasbescherming

Teeltadvies Prunus | bloei en wintervlinder

En toen sloeg het weer om aan het begin van de bloei! Grote grilligheden naar aanloop van de bloei hebben we, zeker in vroege jaren zoals nu, wel vaker gehad. Met dat breekpunt net aan het begin van de ontluikende bloei wordt het allemaal nog iets lastiger om zaken te plannen en teelttechnisch te sturen.

Afbeelding Bladvoeding appel en peer
Teeltactualiteit Bemesting

Bladvoeding appel en peer

De gewasontwikkeling gaat vrij snel, in korte tijd komen er steeds meer groene delen bij. Met name wanneer het gaat om de rassen die zicht wat vroeger ontwikkelen kan er op vrij korte termijn worden gestart met de bladvoeding. Rondom de periode van bloei en vruchtzetting is het belangrijk om het gewas ook doormiddel van bladvoeding te voorzien van de nodige nutriënten. Het schema in dit bericht kan worden gebruikt als leidraad voor de bladvoeding. In overleg met uw adviseur kunnen er zeker mogelijkheden zijn voor een schema specifiek afgestemd op uw rassen en percelen.