Het telen van de toekomst – Biologische gewasbescherming

Afbeelding Het telen van de toekomst – Biologische gewasbescherming

Een stap die veel telers zetten naar het telen van de toekomst is het inzetten van biologische gewasbescherming. Dit kunnen insecten zijn die plaaginsecten aanpakken, maar het gaat ook over bijvoorbeeld bacteriepreparaten.  Het inzetten van biologie is vaak even wennen aangezien dit preventief ingezet wordt, maar hoe meer ervaring we ermee opdoen, hoe beter het gaat. Technisch specialist Floor Oomen vertelt samen met Teeltspecialist Frans van Helvoort over de overgang naar biologische gewasbescherming. Ook delen ze hun visie op het telen van de toekomst.

Benieuwd naar de visie van onze productmanagers en naar de andere manieren om te vergroenen? Lees meer op  deze pagina, vul onderstaand formulier in voor een vrijblijvend adviesgesprek of vraag uw adviseur naar de mogelijkheden.

Afbeelding Het telen van de toekomst – Biologische gewasbescherming

Onze productmanagers beantwoorden al uw vragen

Neem contact op met onze productmanagers.

Aanvraag adviesgesprek

Vergroenen in de tuinbouw

"*" geeft vereiste velden aan

Afbeelding

Kennis & Nieuws

Gerelateerde berichten

Afbeelding Gelezen in Onder Glas: Tuinplantenkwekerij goed op weg met verduurzaming
Klantverhaal Biologie

Gelezen in Onder Glas: Tuinplantenkwekerij goed op weg met verduurzaming

Afbeelding Gelezen in KAS: Open kaart spelen om te vergroenen
Klantverhaal Biologie

Gelezen in KAS: Open kaart spelen om te vergroenen

Als groeispecialist, zoals Van Iperen al meer dan 100 jaar actief is, moet je van vele markten thuis zijn. Terwijl de ene specialist een plan maakt om plagen in de gerberateelt aan te pakken, komt een andere specialist met een advies om met biostimulanten de planten beter te laten wortelen. En weer een andere collega is als onderzoeker aan de slag om te zien hoe dat in de praktijk uitpakt. Dat gebeurt allemaal bij Flower Harmony.

Afbeelding Wie wordt de beste insecten-spotter van de HortiContact?
Biologie

Wie wordt de beste insecten-spotter van de HortiContact?

Wij hebben een online game gemaakt waarin u in de huid van het roofinsect kan kruipen. Uw missie: zoveel mogelijk plaaginsecten wegjagen. Maar let op: raakt u een bloemetje of een groentegewas, dan ligt u eruit. De beste rovers van de Horticontact belonen we met een heerlijke slagroomtaart